Normy IP i telefony, które je spełniają

telefony , przejmując kardynalne funkcje coraz większej ilości sprzętów, towarzyszą nam na co dzień również w wypadkach, które mogą mieć wpływ na sprawne działanie telefonu.

Toteż fabrykanci starają się w taki sposób stworzyć swój sprzęt, ażeby warunki zewnętrzne miały nań jak najmniejszy wpływ.
netbooki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

szyba

Autor: Franke
Piękne, cienkie, ale z drugiej strony ogromnie podatne na oddziaływanie czynników zewnętrznych – taka jest zdecydowana większość dzisiejszych smartfonów zobacz tutaj. Czy jednak skazani jesteśmy na pokrowce, czy pogodzenie się z tym, iż każda troszeczkę bardziej ekstremalna wyprawa może skończyć się zupełnym zniszczeniem telefonu? Niekoniecznie. Obok owych wszelkich cudów designu, obudów tak delikatnych, iż smartfon można zgiąć bądź nawet złamać w palcach, jednocześnie rozwija się na pewno mniejszy, lecz wciąż żywy rynek smartfonów do „specjalnych zadań”. To nie są modele wyłącznie dla budowlańców bądź obieżyświatów. To także sprzęt dla tych, którzy uwielbiają wrzucać telefon luzem do torebki. Telefon IP 67 jest również dla tych, jacy systematycznie upuszczają telefon na podłogę, a czasami zleci im przy tym w jakieś bagnisko, albo wytarza się w piachu.
I w końcu dla tych, dla których telefon jest narzędziem, a nie dekoracją lub celem i zwyczajnie nie chcą się o niego martwić zobacz telefon ip68.

Jeśli zafrapowała Cię prezentowana tematyka, śmiało wejdź na ten odnośnik – to omówienie z pewnością też okaże się warte Twojego zainteresowania!

No, względnie jest jeszcze dla tych, jacy pragną po prostu wyglądać na wędrowca.

W końcu wyjmując telefon IP 68 nawet na świeżo wyłożonym chodniku w centrum miasta, od razu prezentujemy się tak, jak gdybyśmy ledwo co wyłonili się z buszu. Do oceny stopnia ochrony używa się norm IP.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.