Polecany towar marki DJI – Phantom 3 Proffesional

Marka DJI, oferująca drony poświęcone do filmowania z powietrza, to światowa marka, jaka proponuje drony fenomenalnej jakości. Aktualnie jest to jedna z lepszych marek na rynku, która posiada szeroki wybór produktów cechujących się wybitnymi parametrami technicznymi.

Drony marki DJI posiadają mnóstwo zalet, między innymi są lekkie i małe, chociaż to w żaden sposób nie wpływa na ich mniejszą wydajność. W dronach DJI zastosowano mnogość skutecznych rozwiązań, które powodują, że korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych modeli dronów, jaki proponuje obecnie marka DJI jest DJI Phantom 3 Proffesional, który przystępny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional oraz srebrnej Advanced. W porównaniu do uprzednich typów dronów, Phantom 3 zdecydowanie lepiej odnajduje się w przestrzeni, albowiem dodatkiem do łączności GPS jest rosyjski system GLONASS. Oprócz głównej kamery DJI Phantom 3 Proffesional ma też dwa mniejsze obiektywy, które znajdują się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co znajduje się wokół drona, sprzyja to także prostemu, bezkolizyjnemu lataniu.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Szeroką wartością jest także to, że dron DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced posiada wbudowany moduł Lightbride, który we wcześniejszych typach można było jedynie dokupić, naturalnie za specjalną opłatą. Moduł ten kosztuje przeszło 1400 dolarów, nie jest to więc mała suma. W modelu DJI Phantom 3 zdołamy z niego korzystać za darmo. Mało tego nowoczesny DJI Phantom 3 może też dłużej unosić się w powietrzu, co powoduje, że filmowanie z powietrza jest jeszcze bardziej wydajne.

Łączny okres lotu w modelu Phantom 3 wynosi około 23 minuty. Z pewnością DJI Phantom 3 Proffesional to dron, jakim powinno się zainteresować. Zrealizuje on wyczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi. Oprócz doskonałej jakości i niesłychanie wysokich parametrów cechuje się też eleganckim, szykownym designem oraz twórczym wyglądem. Można go też łatwo kupić: adres sklepu.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.