Co jest najważniejszą kwestią w czasie wybierania agencji interaktywnej?

Każdy biznesmen, który chce mieć własny sklep online lub choćby wizytówkę firmy w internecie, musi zastanowić się, jaką agencję interaktywną dobrać.

WD My Passport AV

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Wikimedia Commons
I oczywiście w jaki sposób to zrobić.
A odpowiedź wydaje się być niezwykle prosta: należy dokładnie obejrzeć portfolio. O ile naturalnie taka agencja e-commerce je posiada. Jeżeli nie, korzystniej jest wyszukać innej. Na bazie wcześniej wykonanych projektów możemy bowiem zaznajomić się zarówno ze stroną wizualną, czy funkcjonalną. Z tą sprawą związana jest inna kwestia: ile z takich prac działa do dzisiaj oraz jakiego rodzaju przynosi ona wyniki? Z drugiej jednak strony to właściwie jest już sprawa zamawiającego czy sklepu, gdyż wyniki finansowe mogą stanowić tajemnicę handlową. Ponadto czynności te mogły być przecież zrealizowane lata temu. Zawsze jednak można otrzymać odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy podoba się nam styl graficzny prezentowany przez taką firmę.
Inną ważną kwestia jest to, czy wybrana przez nas agencja e-commerce posiada już jakieś doświadczenie w naszej gałęzi gospodarki. Istnieją bowiem takie firmy, które są wyspecjalizowanej tylko w jednej wybranej dziedzinie. Najlepiej byłoby, jakby agencja miała już wprawę w przynajmniej jakiejkolwiek zbliżonej branży. Równie istotne jest to, czy agencja e-commerce realizowała już projekty o dużym stopniu komplikacji. Świadczyć to może o stopniu zaawansowania funkcjonujących w niej programistów czy też grafików.

Jeśli wielkość projektu lub stopień jego skomplikowania będą za duże, to może to powodować spadek jakości albo przedłużenie czasu realizacji zlecenia. A tego przecież nikt nie lubi.

, ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.