Krótka charakterystyka mocnych kart graficznych stosowanych w profesjonalnych zastosowaniach.

Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach mają często całkowicie inną konfigurację od domowych czy biurowych sprzętów. Często umożliwiają one obsłużenie nietypowych urządzeń, rzadko używanych przez zwykłych użytkowników.

O ile wejścia USB czy expresscard stanowią pewien standard i nawet komputery domowe je posiadają, to już karta do podpinania sygnałów z przemysłowych kamer montowana będzie jedynie w zestawach obsługujących tego typu system monitoringu – ceneo.

Spodobał Cię taki tekst? To sprawdź ponadto to, w tym miejscu także są same świetne informacje (http://firetms.com/pl/blog/jak-zalozyc-firme-spedycyjna-w-14-krokach/), które z pewnością Cię zainteresują.

W przypadku komputerów przeznaczonych do projektów CAD czy skomplikowanej obróbki grafiki niezwykle istotną rolę będą z kolei odgrywać karty graficzne. I to specjalnie dedykowane do takich właśnie rozwiązań, z odpowiednią architekturą wewnętrzną i wydajnością.

rozmowa przez sieć

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo ceniona wśród profesjonalistów jest seria kart firepro. Już najprostszy model, czyli firepro v4900 posiada na tyle mocne parametry, że bez żadnego problemu da sobie radę z zaawansowanymi zadaniami, a dzięki opcji podłączenia kilku monitorów znajdzie też zastosowanie w monitoringu. Jeszcze lepsze parametry posiada następny przedstawiciel rodziny, czyli firepro w5000, wykorzystana w nim specyfikacja będzie pozwalać na jeszcze wydajniejszą obróbkę grafiki.

Uzupełnieniem modeli z tej serii jest firepro w5100, wszystkie opisywane przed chwilą karty stanowią nową generację urządzeń do zastosowań profesjonalnych – ile dałeś za firepro w5100. Dzięki tak dużej różnorodności modeli firma AMD ma ofertę zarówno dla nisko budżetowych roboczych stacji, jak też bardzo wydajnych zestawów.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.