Jak zabezpieczyć smartfona?

Smartfony w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną metamorfozę. Jeszcze nie tak dawno służyły głównie do telefonowania a także pisania SMS-ów.
Współcześnie komórki stały się smartfonami i są tak naprawdę małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni bądź torebki.

szkło na telefon

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media
I tak, jak zwykłe komputery, zawierają ogrom danych, które trzeba ochraniać przed wyciekiem lub kradzieżą. Zdarza się, że nasz smartfon zostaje skradziony albo zgubiony. Razem z nim przepadają wszystkie dane. Mogą to być fotografie z wyprawy, filmy z koncertu, dokumenty, loginy oraz hasła do konta bankowego. Stąd ostrożność nakazuje, by regularnie wykonywać kopię zapasową danych znajdujących się na smartfonie. Możesz to uczynić za pośrednictwem aplikacji bądź (ciąg dalszy tego zagadnienia> sprawdź stronę) też za pomocą narzędzi oferowanych przez wytwórcę urządzenia. Backup możemy zapisać na dysku laptopa bądź na pamięci przenośnej, możesz także przechowywać go w tak zwanej chmurze.
Telebim reklamowy led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Hybrydowe urządzenia z systemem Windows 8

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Utrata komórki potrafi być bolesna. Nie chodzi tylko o utracone pieniążki, lecz też znajdujące się na narzędziu informacje. Jeżeli więc przez przypadek zgubicie swój smartfon, czy to w teatrze, czy na pikniku bądź w pubie, lub co gorsza, ktoś go wam ukradnie – nie wpadajcie w panikę. Dzięki specjalnym narzędziom do namierzania telefonu nie wszystko utracone. Za pomocą odpowiednich oprogramowań możecie namierzyć zgubiony telefon poprzez geolokalizację.

Można również zdalnie zablokować smartfona oraz napisać na nim wiadomość dla znalazcy. Jak widzicie, jest wiele sposobów na odzyskanie zguby bądź utarcie nosa rabusiowi. Przed mechanicznymi uszkodzeniami nasz telefon ochronić może szkło na telefon.

, , , ,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.