Jak zabezpieczyć smartfona?

Smartfony w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną metamorfozę. Jeszcze nie tak dawno służyły głównie do telefonowania a także pisania SMS-ów.
Współcześnie komórki stały się smartfonami i są tak naprawdę małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni bądź torebki.

szkło na telefon

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media
I tak, jak zwykłe komputery, zawierają ogrom danych, które trzeba ochraniać przed wyciekiem lub kradzieżą. Zdarza się, że nasz smartfon zostaje skradziony albo zgubiony. Razem z nim przepadają wszystkie dane. Mogą to być fotografie z wyprawy, filmy z koncertu, dokumenty, loginy oraz hasła do konta bankowego. Stąd ostrożność nakazuje, by regularnie wykonywać kopię zapasową danych znajdujących się na smartfonie. Możesz to uczynić za pośrednictwem aplikacji bądź (ciąg dalszy tego zagadnienia> sprawdź stronę) też za pomocą narzędzi oferowanych przez wytwórcę urządzenia. Backup możemy zapisać na dysku laptopa bądź na pamięci przenośnej, możesz także przechowywać go w tak zwanej chmurze.
Telebim reklamowy led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Hybrydowe urządzenia z systemem Windows 8

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Utrata komórki potrafi być bolesna. Nie chodzi tylko o utracone pieniążki, lecz też znajdujące się na narzędziu informacje. Jeżeli więc przez przypadek zgubicie swój smartfon, czy to w teatrze, czy na pikniku bądź w pubie, lub co gorsza, ktoś go wam ukradnie – nie wpadajcie w panikę. Dzięki specjalnym narzędziom do namierzania telefonu nie wszystko utracone. Za pomocą odpowiednich oprogramowań możecie namierzyć zgubiony telefon poprzez geolokalizację.

Można również zdalnie zablokować smartfona oraz napisać na nim wiadomość dla znalazcy. Jak widzicie, jest wiele sposobów na odzyskanie zguby bądź utarcie nosa rabusiowi. Przed mechanicznymi uszkodzeniami nasz telefon ochronić może szkło na telefon.

, , , ,

Related posts

System centralnego odkurzania

Sprawdź, czemu warto postawić na zainstalowanie centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego złożony jest system centralnego odkurzania i jak poprawnie go zamontować.

Którą centralę najlepiej kupić? Co podpowiadają specjaliści

Nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, że ogólnie pojęta telefonia odgrywa niesamowicie wręcz ważną rolę w naszym życiu codziennym. Co prawda na pierwszy rzut oka wydaje się, że w obecnych czasach istnieje już sporo innych, świetnych metod komunikowania się z pozostałymi ludźmi, przez co same telefony znacznie straciły na znaczeniu.

Miernik wilgotności powietrza mamy szansę mieć w mieszkaniu

Czy powiemy które sprzęty mogą nam się przydać?

W domu mamy dużo różnorakich urządzeń, jednakże okazują się być takie, które mogą nam dopomóc we właściwym zachowaniu idealnej temperatury w pomieszczeniach, lub spowodowaniu, że powietrze w nich będzie dla nas przyjemniejsze. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby namyślić się, które z oferowanych urządzeń powinny się u nas odnaleźć, a które się już znajdują chociaż może nie zdajemy sobie z tego tak do końca sprawy.

System centralnego odkurzania – czy warto?

Centralny odkurzacz nie jedynie czyni sprzątanie w dużym stopniu szybszym, lecz także pomaga usunąć niebezpieczne dla alergików roztocza jak też pył.
Dlatego wskazane jest już na etapie budowy domu rozważyć jego instalację.

Ważne jest, aby zaimplementować do własnego zakładu pracy CRM i ERP!

Obecnie klienci stają się zdecydowanie bardziej wymagający , więc pragną być obsługiwani na najwyższym poziomie. Chodzi tu rzecz jasna o potężne, innowacyjne zakłady pracy, albowiem nie ulega kwestii, że nikt nie będzie wyczekiwał od małych, lokalnych sklepów tego, by specjalnie zagłębiali się w ten temat.

Latest posts

Czy w dzisiejszych czasach każdy, kto zechce może zbudować dom, który będzie spełnieniem marzeń.

Zgodnie ze starym porzekadłem ludowym, zadaniem prawdziwego mężczyzny jest spłodzić potomka, posadzić drzewo i wybudować własny dom. O ile dwa pierwsze zadania nie powinny nastręczać większych problemów, o tyle budowa domu jest już znacznie poważniejszym wyzwaniem. Wiele osób nie chce się nigdy decydować na takie wyjście, wybierają oni dużo wygodniejsze życie na mniejszym metrażu mieszkania w bloku wielorodzinnym.

System centralnego odkurzania

Sprawdź, czemu warto postawić na zainstalowanie centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego złożony jest system centralnego odkurzania i jak poprawnie go zamontować.