Karta hotelowa, która zastąpiła nie tylko klucz, ale wszystkie urządzenia elektryczne

Czy pamiętacie jeszcze, iż dekadę temu ludzie zachwycali się kartami mieszczącymi 20 piosenek? Prawda, iż zdaje się jakoby było to wieki temu? Dzisiaj produkowane są karty o pamięci 64 GB, twarde dyski o pojemności 1000 TB, zaś my chcielibyśmy omówić inną kwestię.

Pewna firma wprowadziła na rynek nowatorski system, który automatyzuje pracę urządzeń w hotelu, zaś wszystko oparte jest na…karcie hotelowej.
karta hotelowa

Autor: Ospel
Źródło: Ospel
Wprowadzona technologia opiera się w głównej mierze na bezprzewodowym łączu karta hotelowa-odbiornik pokojowy (o kartach hotelowych). Nowatorski system nie tylko otworzy drzwi, kiedy do czujnika zbliżona zostanie karta, lecz także na bieżąco będzie informować gdzie w pomieszczeniu znajduje się właściciel karty. Dzięki temu, pracownicy hotelu będą mieli szansę szybciej działać, jeśli ktoś straci przytomność. Specjalne urządzenie, jakie będzie połączone z systemem hotelowym, może posiadać różne funkcje. Najbardziej rozbudowane wersje będą oferować funkcje: otwierania i zamykania pokoju gościa, włączenia światła na powitanie, wyświetlenie statusu („proszę nie przeszkadzać” albo „proszę o posprzątanie), podłączenia wybranych obwodów elektrycznych i klimatyzacji, kontroli opuszczenia żaluzji i otwarcia i zamknięcia okien. Prawda, iż jest to niesamowity system, jaki pozwala gościom praktycznie w pełni spersonalizować funkcje pokoju wedle prywatnych zwyczajów. Goście przez kartę ustalić kiedy system powinien włączyć ogrzewanie, zamknąć rolety. System rozpoznaje także jakiej karty użyto, zatem żaden inny gość nie będzie miał możliwości wtargnąć do pokoju, w dodatku system od razu poinformuje obsługę o próbie włamania ( oferty, zobacz pod adresem ciekawych ofert na stronie temacie kart hotelowych). Wydaje się, iż jedyną wadą technologii będzie system hotelowy, który w chwili awarii…wyłączy wszystkie urządzenia w pomieszczeniach hotelowych. Ale trwają już prace nad usprawnieniem systemu tak, by urządzenia w pomieszczeniach działały również w trybie awaryjnym.

Dzisiaj przy pomocy jednej karty człowiek będzie mógł spersonalizować funkcje pokoju hotelowego pod własne potrzeby.

Odwiedź moje www (https://www.warynski.pl/blog/wynajem-czy-kupno-mieszkania-na-co-sie-zdecydowac/)! Tam czeka na Ciebie nowa fantastyczna dawka wiadomości na ciekawiący Cię temat. Po dużo szczegółów wejdź w poniższy podany link.

Karta hotelowa nie tylko zastąpi klucze, ale włączniki świateł, pilot do klimatyzacji, w gruncie rzeczy obsłuży wszystkie urządzenia oraz instalacje elektryczne.

, ,

Related posts

Latest posts

Oryginalny sposób na wystrój pomieszczeń w Twoim mieszkaniu

Jeżeli znudziły się Wam gładkie ściany, wyszukane tynki a także tapety, fantastycznym pomysłem na odświeżenie wnętrza będzie kamień dekoracyjny. Jest on fantastyczną ozdobą nie tylko salonu, lecz także może znaleźć zastosowanie w reszcie pomieszczeń naszego domu. I nie jest to istotne czy jest surowcem naturalnym, czy tylko naśladuje naturalny, gdyż jeden i drugi oferuje nam niepowtarzalny wygląd naszego mieszkania lub domu.

Wsparcie ślusarza

Mocne drzwi i skomplikowane zamki to gwarancja spokoju. Wyprodukowane z dobrych surowców drzwi oraz patentowy zamek nie zawsze mogą zupełnie powstrzymać złodzieja, jednak potrafią zająć mu tak wiele czasu, by odstraszyć go. Trzeba nie zapominać, że montowanie drzwi i montaż zamków należy zlecić osobom kompetentnym.

Atrakcyjne ceny apartamentów w naszym kraju

Do zakupu apartamentu trzeba podejść nadzwyczaj kompleksowo. Jest to bardzo ważne, ponieważ nieruchomości nie wykupujemy codziennie. Wskazane jest więc zwrócić się ze swoją prośbą do doświadczonego specjalisty, który może pomóc wskazać wypróbowaną i godną naszej uwagi opcję dla nas. Ofert szczególnie ciekawych stale przybywa, co cieszy klientów na rynku najbardziej. Niesamowite propozycje dopracowywane są w sposób systematyczny przez naszych specjalistów.

Tynk zewnętrzny a termoizolacyjny

Podczas budowania ścian koniecznie trzeba zatroszczyć się o niezwykle dużą liczbę kwestii. Należy do nich nie tylko miły wygląd czywłaściwe dopasowanie do otoczenia, ale głównie spełnianie dobrych warunków technicznych. Niesłychanie istotna jest dobra izolacja termiczna. Odpowiednie podejście do tych kwestii sprawia, że przebywanie w budynku staje się prawdziwą przyjemnością, pasuje do środowiska i przyniesie satysfakcję zarówno w gorące lato, jak i srogą zimę.