Z jakiego powodu samochodowe uchwyty do smartfonów są tak praktycznym rozwiązaniem, kilka porad jak je wybierać.

Co prawda przepisy nie pozwalają na dzwonienie z komórek w czasie jazdy, jeśli nie będzie się to odbywać przy pomocy zestawu głośnomówiącego, ale pozwalają na wykorzystywanie ich przykładowo w formie nawigacji.

Współczesne smartfony mają taką możliwość, i wielu kierowców chętnie ją wykorzystuje. Lecz chcąc zagwarantować przy tym sobie odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę, to warto zakupić jakiś dobry uchwyt samochodowy smartfon – . Gadżet taki wcale dużo nie kosztuje, bo już za kilkadziesiąt złotych można kupić całkiem dobry model, ale za to bardzo wygodny i praktyczny. Umieszczając aparat w takim uchwycie można z niego korzystać bez konieczności trzymania urządzenia w ręce i skupiać się na jechaniu, a nie niebezpiecznym patrzeniu w dół. Takie uchwyty powinny być montowane na takiej wysokości, aby kierowca mógł bez tracenia kontaktu wzrokowego z jezdnią spoglądać na ekran. Z tego też powodu należy wybrać taki model uchwytu, który można będzie zamontować w odpowiednim miejscu.

Biały telefon w dłoni

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jak się okazuje, uchwyty samochodowe na telefon – zerknij tu sprzedawane są w tak dużej liczbie odmian i wersji, że ich zakup wcale nie będzie taki łatwy. Po pierwsze trzeba je dobierać do danego rodzaju smartfona, jaki się posiada. Niektóre uchwyty są dedykowane tylko i wyłącznie do jednego modelu, tak więc kupując nowy aparat trzeba będzie również zmienić uchwyt. Inną grupę stanowią uniwersalne uchwyty, pasujące na urządzenia w określonym przedziale wielkości. Rozwiązanie tego typu będzie dużo bardziej praktyczne, bo w razie zmiany smartfona uchwyt pozostaje, tak samo będzie przydatne, jeżeli samochodem jeżdżą różne osoby. Bardzo istotny podczas wyboru będzie także sposób mocowania. Aktualnie ogromnie popularne są uchwyty mające przyssawkę na szybę, jakie pozwalają na dokładne dopasowanie ich położenia. Istotne jest przy tym, żeby uchwyt został umieszczony w takim miejscu, aby było można na niego wygodnie patrzeć a równocześnie żeby nic nie zasłaniało drogi. W tym celu ważna jest także długość uchwytu, tu już trzeba je dopasowywać pod kątem swojego samochodu.

, ,

Related posts

Powinno się zobaczyć, co może nam podarować multimetr

Jeżeli chcemy coś zmierzyć, coś zbadać, to potrzebujemy przy tym właściwych narzędzi, gdyż tylko wtenczas będziemy mogli okazać się być przekonani, że otrzymane przez nas pomiary okazują się być właściwe ze stanem rzeczywistym.

Jaką firmą jest Archicom Wrocław oraz jakie działania proponuje swym interesantom?

Czy wiesz, w jaki sposób powszechnie określa się spółki, jakie parają się początkowo zakupem działki, by później zbudować na niej wszelakie budowle, np. bloki mieszkaniowe albo osiedla domów jednorodzinnych? To deweloperzy, jacy następnie sprzedają kolejne lokale lub domy różnym ludziom.
Takowym akurat deweloperem jest spółka Archicom Wrocław.

Rodzaje czujek niezbędnych w domowych pomieszczeniach

W domowych pomieszczeniach przydatne są rozmaite czujniki. Jedne z nich po prostu informują o tym, którą panuje w nich temperatura, a inne sprawiają, że domownicy mogą czuć się bezpieczni pomimo takiego, że używają gazu. Trzeba przecież dostrzec, że w wielu miejscach jedynie używanie gazu pozwala na sprawne ogrzewanie i korzystanie z kuchenek, jednak trzeba pamiętać, iż należy dobrze zabezpieczyć się na wypadek jakichś problemów z gazem.

Ważne jest, aby zaimplementować do własnego zakładu pracy CRM i ERP!

W obecnych czasach kontrahenci są coraz bardziej wymagający , zatem chcą być obsługiwani na najwyższym poziomie. Chodzi tu oczywiście o wielkie, nowatorskie firmy, bo nie ulega kwestii, iż nikt nie będzie wyczekiwał od małych, lokalnych salonów tego, aby specjalnie zagłębiali się w ten problem.

Latest posts

HIPS, a więc płyty stworzone z polistyrenu wysokoudarowego – własności jak też wykorzystanie

Polistyren wysokoudarowy to antystatyczny polimer termoplastyczny o dosyć dobrych przymiotach cieplnych a także mechanicznych.
Takie płyty znamionują się nadzwyczaj dobrymi przymiotami mechanicznymi w niewysokich temperaturach, świetnymi przymiotami do kształtowania cieplnego, nadzwyczaj wysoką odpornością cieplną i dużą udarnością oraz powiększoną wytrzymałością na promieniowanie słońca.

Oryginalny sposób na wystrój pomieszczeń w Twoim mieszkaniu

W przypadku gdy znudziły się Wam gładkie ściany, fantazyjnie położone tynki i tapety, ciekawym pomysłem na odświeżenie wnętrza może okazać się kamień dekoracyjny. Jest on wspaniałą ozdobą nie tylko salonu, lecz także innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. I nie jest to istotne czy jest surowcem naturalnym, czy tylko wzoruje się na prawdziwym, gdyż jeden i drugi tworzy oryginalny wygląd naszego mieszkania lub budynku.

Od czasu do czasu jest podpisywana umowa nda

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że dużo kwestii w danym życiu jest ustalany przez przeróżne umowy i prawa. Im dokładniej będziemy je rozumieć, tym łatwiej będzie nam się we wszystkim rozeznać, a co się z tym wiąże, tym łatwiej będzie nam unikać przeróżnego rodzaju kłopotów.
Umowa nda musi być dokładnie przestrzegana
czasami jakaś firma korzysta z nowoczesnych technologii, które samodzielnie przygotowuje.

Który projekt domku wyselekcjonować?

Dom nie jest inwestycją, na którą - wbrew powszechnej opinii - stać tylko osoby o nieprzeciętnych płacach. Są metody na to, by pobudować od podstaw dom ładny i funkcjonalny, a przy tym - tani.

Wybieranie znakomicie dopracowanych systemów znakowania obiektów

Odpowiednie oznaczanie obiektów i budynków jest usługą oferowaną na wysokim poziomie. Zadbali o to profesjonaliści z niemałym doświadczeniem, którzy pracują w tej dziedzinie od lat. Wykorzystanie najnowszych technologii i odpowiednich urządzeń pozwala na w pełni specjalistyczne oznakowanie budynków. Znakomita pomoc specjalistów zapewnia świetne możliwości usług do wyboru, które są idealnie dostosowane do aktualnych oczekiwań klientów.