Pasja do szkła

Obecnie w Kalifornii stawiana jest nowoczesna siedziba potentata technologicznego, przedsiębiorstwa Apple. Została zaprojektowana przy wielkim udziale pierwszego ojca firmy, legendarnego Steve Jobsa.

Zamysł olbrzymiego kompleksu odzwierciedla zamiłowanie błyskotliwego managera do pewnego pięknego surowca. Kompleks będzie posiadał wszystkie ściany szklane parcienaszklo.com.pl. Budynek miał być dziełem życia Jobsa, jednak niestety umarł on przed zbudowaniem projektu. Jego słabość do szkła była znana już od wielu lat.

Czytasz właśnie niezwykle interesujący artykuł, więc na pewno zainteresuje Cię też ten udostępniony poniżej (https://tefuron.pl/natryskiwanie-plomieniowe/) materiał – on również jest wart przeczytania.

Właśnie z tego powodu najbardziej znany wytwór przedsiębiorstwa, iPhone, posiada elegancki display stworzony z supermocnego szkła.

biurowce

Autor: Mermaid Properties

Identyczną miłość do materiały można ujrzeć również spoglądają na najsłynniejszy punkt handlowy Apple, otwarty dekadę temu w Nowym Jorku. Najsilniej rzucają się w oczy nowoczesne daszki szklane i eleganckie logo Apple nad głównym wejściem. Co frapujące, zamysł wnętrza punktów handlowych Jabłuszka na całym globie także jest zamysłem błyskotliwego Jobsa. Stwierdził on, że projekt miejsca, w którym nabywa się towary jego przedsiębiorstwa, jest fundamentalny. Projekt musi oddawać charakter towarów, pasować do nich. Dodatkowo ważne jest również ustawienie towarów, które sprawia, że potencjalny nabywca czuje się w sklepie dobrze, szybko widzi to, czego potrzebuje oraz ma uczucie niesamowitej harmonii.

Można śmiało stwierdzić, że Steve Jobs jako pierwszy manager w historii dostrzegł, jak bardzo ważny jest design punktu handlowe i to, że wygląd wnętrza musi oddziaływać z oferowanymi towarami. Dlatego też zdecydował się ściany szklane, sporo metrażu, prostotę designu i współczesne wzornictwa. Tą drogą sam punkt handlowy został produktem Apple, identycznym, jak iPhone.

Ściany szklane dobrze wyglądają w nowoczesnym budownictwie użytkowym. O ile planujesz budowę tego rodzaju budynku, weź przykład ze Steve Jobsa i wybierz szkło.

,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.