Sposób na odnowienie drzwi – fototapeta

Kiedy zaczynamy rozmyślać nad remontem zazwyczaj po plecach przebiega nam zimny dreszcz. Bo tak w zasadzie trzeba by wymienić okna, podłogi zerwać, lub choćby wycyklinować, przemalować ściany. Lista prac tak właściwie wydaje się nie mieć końca. Nie musimy podejmować jednak aż tak drastycznych działań. Czasami wystarczy mała zmiana, abyśmy w naszym domu czuli się wspaniale.

Fototapety ścienne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Jeśli nie posiadamy dużych pieniędzy, czasu ani przede wszystkim chęci na remontowanie może należy zastanowić się nad wyjściem jakim jest fototapeta na drzwi – . Ładnych parę lat temu już minęły czasy, gdy fototapety były kiczowatymi widoczkami, przyklejanymi niedbale na ścianę, aby zasłonić jakieś pęknięcia. Dziś fototapetę można zrobić z właściwie każdego zdjęcia. Wystarczy wybrać się do odpowiedniego punktu i zlecić wydruk na folii samoprzylepnej o dopasowanych wymiarach. Samo nalepianie nie nastręcza dużych kłopotów. Należy być skupionym i ostrożnym, to oczywiste, lecz nie jest to niewykonalne. Fototapeta na niestandardowy wymiar nie jest właściwie jakoś bardzo dużym wydatkiem, a może stać się wspaniałym sposobem na odświeżenie mieszkania. Oczywiście, nie nadaje się do każdych drzwi. W pewnych da się okleić tylko część, ale i to można idealnie zaprojektować.

Fototapety ścienne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Przemyślmy projekt. Zastanówmy się, czy chcemy ozdobić każde drzwi w mieszkaniu, czy może zaledwie jedno skrzydło.

Jeżeli po przeanalizowaniu publikowanego artykułu będziesz chciał poszerzyć informacje na omawiany temat, to pomocne omówienie niesłychanie Ci pomoże – kliknij i zobacz!

Czy fototapeta powinna być z obu stron drzwi czy nie, co chcemy by było na projekcie. Zapamiętajmy – łatwo przedobrzyć i zrobić ze swojego mieszkania karykaturalne wnętrze, a raczej nie taki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy tą metodą odświeżyć wszystkie drzwi, niech nalepki na nie pozostaną w jednym stylu, spójne. Nie muszą wyglądać dokładnie tak samo, ważne, żeby pasowały zarówno do pomieszczenia jak również do siebie nawzajem.

Punkty trudniące się drukowaniem fototapet o konkretnych wymiarach najłatwiej znaleźć w sieci. Jeśli wprowadzimy w wyszukiwarkę hasło „fototapety Wrocław” na pewno odszukamy przynajmniej parę miejsc, które mają w ofercie taką usługę. Jeżeli zastanawiamy się jak za niewielkie pieniądze odświeżyć mieszkanie – oto proste rozwiązanie – zobacz tapety na ścianę ze sklepu WallArt.

, , , , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.