Drony opanowują świat i serca wszystkich sympatyków technologicznych gadżetów.

światem mediów i najnowocześniejszych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie włada jedno słowo.

Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych urządzeniach latających, które mogą być używane do celów wojskowych albo cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla małych i dużych sympatyków techniki i wynalazków.

Na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich wadami i zaletami. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest z pewnością dron Inspire 1 (model drona inspire 1). Jego popularność niejest kwestią przypadku. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na wykonywanie bardzo wyraźnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu nabywców i całą masę fanów.
konsole

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Innym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (moje źródła).

Mamy zamiar Cię zaprosić do nowej pasjonującej witryny – kontynuuj (https://rfid.zone/) bez przeszkód, żeby móc zapoznać się z innymi wpisami na podany temat.

Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy miłośnikom sportów ekstremalnych w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i praktycznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.

GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic zatem dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.