Drony opanowują świat i serca wszystkich sympatyków technologicznych gadżetów.

światem mediów i najnowocześniejszych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie włada jedno słowo.

Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych urządzeniach latających, które mogą być używane do celów wojskowych albo cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla małych i dużych sympatyków techniki i wynalazków.

Na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich wadami i zaletami. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest z pewnością dron Inspire 1 (model drona inspire 1). Jego popularność niejest kwestią przypadku. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na wykonywanie bardzo wyraźnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu nabywców i całą masę fanów.
konsole

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Innym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (moje źródła).

Mamy zamiar Cię zaprosić do nowej pasjonującej witryny – kontynuuj (https://rfid.zone/) bez przeszkód, żeby móc zapoznać się z innymi wpisami na podany temat.

Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy miłośnikom sportów ekstremalnych w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i praktycznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.

GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic zatem dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.