Perfekcyjny system parkingowy – kilka ciekawostek

Elektroniczny System Obsługi Klientów to świetny fortel na obsługę klientów w większych jednostkach tj. stadiony, parki rozrywki, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Kluczowym zastosowaniem systemu parkingowego w zależności od zainteresowań jest obliczanie należności za dostępy, czy też czasu spędzonego w obiekcie.

Obsługa następuje na zasadzie zaliczki, bądź debetu, bądź mieszanej, zaliczka częściowa i kredyt do wykorzystania usług specjalnych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za zadanie polepszyć i nadgonić obsługę interesantów, uprościć sprzedaż usług na bazie zdefiniowanych cenników (źródło – elektroniczny system zestaw głośnomówiący do telekonferencji kontroli dostępu). ESOK GH ułatwia działalność obiektów o złożonej strukturze i zróżnicowanej działalności. Transpondery zegarkowe, lub w formie karty gwarantują prędką i bezpieczną obsługę klientów przy kasie, obsługę zamknięć w szafkach, weryfikację pozostałego czasu w skanerach na obiekcie, a dla pilnującego obiekt, bezgraniczne możliwości przewodzenia pracownikami i strukturami, przez wytwarzanie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking samochodowy

ESOK GH zezwala skuteczniej kierować obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej przez transpondery udoskonali obsługę użytkowników, powstrzymując okres obsługi do minimum. System parkingowy komponuje się z trzech detali. Sygnalizatorów zajętych, czy też pustych pozycji, wyświetlaczy LED pokazujących ilość pustych punktów na parkingu, komputera śledzącego działanie systemu. Zadaniem systemu parkingowego jest ułatwienie odszukania pustego położenia na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym poziomie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, wskazujące liczbę punktów w danym regionie. Dodatkowo nad każdym punktem znajduje się sygnalizator świetlny, wskazujący z odległa puste punkty. Odcień czerwony znamionuje punkty zajęte, zaś zielony miejsce wolne. Na punktach dla niepełnosprawnych montowane są odpowiednio światła czerwone, również niebieskie. Układ podłączony jest do decyzyjnego komputera, który okazuje obecny stan zajętości punktów, również prowadzi statystyki transferu aut.

Sprawdź również – system wypożyczalni.

, ,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.