Urządzenie salonu z kominkiem – zobacz!

Podczas jednego z długich wieczorów, które spędziłam na ploteczkach z moją mamą powiedziałam jej, że od zawsze chcieli z tatą mieć dom z kominkiem. Dom postawili, całkiem spory zresztą, ma 200 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej! Teraz powinniśmy odnaleźć miejsce na kominek

pokój z kominkiem

Autor: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenie domu z kominkiem jest zadaniem specyficznym. Musimy bardziej niż zazwyczaj przemyśleć o kwestii, by materiały którymi wykończymy przestrzeń były odporne na brud i łatwo się je sprzątało. Pamiętać trzeba, że mimo teraz kominków i możliwych ich atutów niewielkie ilości popiołu będą krążyły po mieszkaniu i opadały na meblach, podłodze.

Kominek można ustawić w centralnym miejscu domu – najlepiej zazwyczaj prezentuje się w salonie, czy otwartym hallu, w którym jest kuchnia, jadalnia i miejsce wypoczynku. Dowiedz się więcej: czytaj o producencie. W zależności od tego, jaki posiadamy plan na urządzanie tych pomieszczeń, aranżujemy konkretny projekt kominka.

Żeby znaleźć podobne informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link (https://wibako.pl/czesci-atlas), a przeczytasz tam bardzo fascynujące dane, które zapadną Ci w pamięć.

Mamy w czym szukać – znajdziemy kominki, które fajnie będą wyglądać w domach wyposażonych w klimacie klasycznym, starodawnym, ale i takie, które świetnie wyglądają we współczesnych. Wiele interesujących pomysłów odnalazłam wpisując słowa „wkłady kominkowe”. Więcej informacji znajdziesz: kominek firmy Unico. Z mamą zobaczyłyśmy w sieci rewelacyjny kominek z dębowymi oraz marmurowymi częściami, który będzie dobrze pasował do salonu i kuchni. U rodziców te dwa pomieszczenia są połączone i nie dzielą ich drzwi. Mamy zadanie bojowe na najbliższy rok – musimy zebrać fundusze i poszukać fachowca, który wykona to zlecenie.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które szukają podobnych danych – zobacz info (http://homeandliving.pl/konfigurator/kontynentalne/krok_1) tu! Odnosi się ono do omawianego tutaj tematu.

Jak idealnie pójdzie, za rok Boże Narodzenie będą wyjątkowe – kominkowe.

, , , , , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.