Telefony dla nestorów

Obsługa współczesnego telefonu osobie starszej na ogół sprawia sporo komplikacji.
Małe klawisze nie pasują do nieefektywnych palców zaatakowanych reumatyzmem, natomiast nieduży ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim znajduje.

telefon stacjonarny przewodowy

Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz bardziej zaawansowane konstrukcje są też nadzwyczaj trudne do odgadnięcia dla osób, które wykształciły się w innej erze jak też na innych telefonach. W kategorii prezentów dla babci oraz dziadka markety proponują nam grupę aparatów telefonicznych dla osób starszych, które wyróżniają się specjalną konstrukcją a także dużymi, zauważalnymi przyciskami. Proponują przykładowo telefon stacjonarny przewodowy celowo zaprojektowany dla starszej osoby wyekwipowany w donośny dzwonek.
android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Proponują także telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyekwipowany w ekran oraz przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej poznać działanie urządzenia.

Według Ciebie publikowany tekst jest niesłychanie interesujący? Jeśli tak, to wejdź także na pomocne wskazówki, które posiadają równie atrakcyjne zagadnienia.

W zestawie znajduje się też specjalny guzik SOS, który po wciśnięciu selekcjonuje z automatu połączenie ze zdefiniowanymi numerami. Polecamy Państwu także dodatkową przystawkę do telefonu, idealną zarówno dla osób starszych, jak też dla maluchów. Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów jak też przypisanie ich do przycisków z fotografiami bliskich, dzięki temu wyselekcjonowanie właściwego połączenia nie wymaga znajomości numeru.

W sklepach znajdziecie także Państwo bardziej tradycyjne telefony dla osób starszych wyróżniające się wyłącznie większymi przyciskami, lepiej widocznymi jak też dostępnymi dla mniej giętkich palców. Specjalny aparat telefoniczny dla osoby starszej to idealny pomysł na podarek dla babci lub dziadka.

, ,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.