Modne akcesoria dla każdego

Jest mnóstwo ludzi, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również kochają współczesne gadżety. To właśnie one, dostosowane do indywidualnych zainteresowań ułatwiają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.

Jednym z owych gadżetów jest kamera na kask. Jest doskonałym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są kamery zbudowane celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące obszerny kadr, ciąg zaczepów i duże włączniki nagrywania, jakie bez kłopotu jest możliwość obsługiwać w rękawicach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto przedtem mieć pojęcie jaką potrzebujemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technologicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego konsumenta wyposażony w technologie dotąd niedostępne na rynku normalnych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako inteligentne fruwające kamery. Najważniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód wykonalne jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie zaopatrzony jest Phantom 4.

Dwie kamery frontowe tworzą wolumetryczną mapę okolicy i pozwalają zauważać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje przeszkodę, może usiłować ją ominąć, a kiedy uzna, że to niewykonalne, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować jest w stanie maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h.

Ten polecany wpis (https://www.efematic.pl/produkty/kofax-total-agility/) zawiera dane, które omawiają ten wątek, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Dron wyposażony jest też w zintegrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najlepszej rozdzielczości. Kamera może też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron przekazuje niezwykle osobliwą budowę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które można złożyć w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie uprzednich generacji i cechuje się nowymi genialnymi systemami.

, ,

Related posts

Latest posts

W obecnych czasach większość osób robi zakupy w sieci

XXI wiek to czas, kiedy zazwyczaj co kilka sekund jakaś rzecz jest zakupiona online. Wobec tego te przedsiębiorstwa, które chcą nadal prosperować, powinny przemyśleć ten fakt.
Jeśli mamy sklep stacjonarny, to jest to spory walor.

Jaka jest kolejność wykonywania wykończeniowych prac?

Jest to dość kosztowny etap. Należy po kolei zaplanować czynności, żeby uniknąć niepożądanych kosztów i przestojów.
Na etapie wykańczania wnętrz powinniśmy podjąć bardzo wiele decyzji. Zwlekać do finalnej chwili z wybieraniem i z zakupami nie należy.

Samsung Galaxy – niezwykle popularny model smartfona

Samsung to marka znana w Polsce od wielu dziesięcioleci. Praktycznie każdy z nas ma w mieszkaniu co najmniej produkt tego producenta. Teraz produkty Samsunga zalewają rynek telefoniczny.
Z pewnością każdy z nas ma komórkę, dzisiaj niezwykle ciężko jest sobie wyobrazić odwrotną sytuację.

Wybierz wyjątkowy prezent z myślą o osobie, której go wręczysz, a szczęście nie zniknie jej z twarzy!

Niejednokrotnie przytrafia się, iż ktoś z dużymi chęciami zamierza podjąć się ciężkiego zadania, którym niewątpliwie jest dobór podarunku na różne okazje, zwykle zaś urodziny, ale nie potrafi swojego pomysłu sfinalizować w taki sposób, by odpowiadał on wymogom osoby obdarowywanej. Dlaczego? Na ogół dobieramy prezenty podług własnych upodobań i swych osobistych preferencji lub potrzeb, jakie to różnią się od tego, co chce otrzymać osoba czekająca na upominek.

W jakim celu trzeba kupić etui na smartphona?

Nowoczesne komórki w dużym stopniu różnią się od tych, jakich używaliśmy jeszcze niewiele lat temu. Powinno się ich bardzo pilnować oraz dbać, aby nie spadły na ziemię, bo to może wskazywać na ich koniec. Znakomitą ochronę dla każdego smartphone może zapewniać etui.