Modne akcesoria dla każdego

Jest mnóstwo ludzi, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również kochają współczesne gadżety. To właśnie one, dostosowane do indywidualnych zainteresowań ułatwiają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.

Jednym z owych gadżetów jest kamera na kask. Jest doskonałym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są kamery zbudowane celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące obszerny kadr, ciąg zaczepów i duże włączniki nagrywania, jakie bez kłopotu jest możliwość obsługiwać w rękawicach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto przedtem mieć pojęcie jaką potrzebujemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technologicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego konsumenta wyposażony w technologie dotąd niedostępne na rynku normalnych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako inteligentne fruwające kamery. Najważniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód wykonalne jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie zaopatrzony jest Phantom 4.

Dwie kamery frontowe tworzą wolumetryczną mapę okolicy i pozwalają zauważać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje przeszkodę, może usiłować ją ominąć, a kiedy uzna, że to niewykonalne, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować jest w stanie maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h.

Ten polecany wpis (https://www.efematic.pl/produkty/kofax-total-agility/) zawiera dane, które omawiają ten wątek, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Dron wyposażony jest też w zintegrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najlepszej rozdzielczości. Kamera może też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron przekazuje niezwykle osobliwą budowę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które można złożyć w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie uprzednich generacji i cechuje się nowymi genialnymi systemami.

, ,

Related posts

Latest posts

W obecnych czasach większość osób robi zakupy w sieci

XXI wiek to czas, kiedy zazwyczaj co kilka sekund jakaś rzecz jest zakupiona online. Wobec tego te przedsiębiorstwa, które chcą nadal prosperować, powinny przemyśleć ten fakt.
Jeśli mamy sklep stacjonarny, to jest to spory walor.

Jaka jest kolejność wykonywania wykończeniowych prac?

Jest to dość kosztowny etap. Należy po kolei zaplanować czynności, żeby uniknąć niepożądanych kosztów i przestojów.
Na etapie wykańczania wnętrz powinniśmy podjąć bardzo wiele decyzji. Zwlekać do finalnej chwili z wybieraniem i z zakupami nie należy.

Odpowiedni strój do pracy – ważne kwestie

W wszelkiej pracy istotne są przede wszystkim kompetencje, ale istnieje także inna ważna sprawa, która często zostaje poruszna jeśli chodzi o właściwy ubiór. Każdy z nas zapewne zna termin ‘dresscode’, czyli zasady odnoszące się naszej prezencji w pracy, jednakże nie tylko estetyka jest tu znacząca, a to, co się liczy to przede wszystkim bezpieczeństwo zatrudnionego.

Jakiego typu wyposażenie znajdziemy w halach magazynowych

Magazyn jest miejscem, używanym do gromadzenia i trzymania rozmaitych przedmiotów i ładunków. Jego charakter będzie różnicować się w zależności od rodzaju przechowywanych towarów. Na przykład przy przechowywaniu artykułów spożywczych, które należy trzymać w chłodzie, przechowuje się je w magazynach o niskiej temperaturze. Będą to tak zwane chłodnie i mroźnie, z czego te drugie charakteryzują się znacznie niższą temperaturą wewnątrz.

Zastosowanie żurawi na budowie

Świetnie pamiętamy krajobraz naszej ojczyzny przed finałami Mistrzostw Europy w futbolu w zeszłym roku. Polska była jednym wielkim placem budowlanym. Postawiliśmy nowe, imponujące areny sportowe w miastach, które miały przyjmować najpopularniejszych piłkarzy starego lądu. Budowaliśmy kolejne odcinki autostrad, a także przygotowywaliśmy pomieszczenia użytku publicznego, takie jak dworce. Oprócz tego, powstało mnóstwo nowych hoteli i restauracji, gotowych na przyjęcie kibiców futbolu z całego globu.

Budowa domu, czyli o jakiego typu elementach trzeba pamiętać, by wszystko się udało

Budowa domu związana jest z koniecznością przeprowadzenia ściśle określonych prac. Pierwszym etapem jest rzecz jasna wybór projektu domu, następnie jego budowa oraz etap prac wykończeniowych.Zaczynając budowę domu, trzeba oczywiście w pierwszej kolejności uzyskać pozwolenie na prowadzenie prac budowlanych. Dopiero kiedy pozwolenie zostanie wydane będzie można pomyśleć o wybraniu projekty domów Białystok, które ma do zaoferowania. Projekty domów Białystok, które może zaproponować postawią nas przed obowiązkiem podjęcia decyzji, jakiego rodzaju dom planujemy wybudować. Pracownie architektoniczne mają bowiem do zaproponowania swoim klientom najróżniejsze projekty domów.