Modne akcesoria dla każdego

Jest mnóstwo ludzi, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również kochają współczesne gadżety. To właśnie one, dostosowane do indywidualnych zainteresowań ułatwiają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.

Jednym z owych gadżetów jest kamera na kask. Jest doskonałym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są kamery zbudowane celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące obszerny kadr, ciąg zaczepów i duże włączniki nagrywania, jakie bez kłopotu jest możliwość obsługiwać w rękawicach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto przedtem mieć pojęcie jaką potrzebujemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technologicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego konsumenta wyposażony w technologie dotąd niedostępne na rynku normalnych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako inteligentne fruwające kamery. Najważniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód wykonalne jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie zaopatrzony jest Phantom 4.

Dwie kamery frontowe tworzą wolumetryczną mapę okolicy i pozwalają zauważać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje przeszkodę, może usiłować ją ominąć, a kiedy uzna, że to niewykonalne, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować jest w stanie maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h.

Ten polecany wpis (https://www.efematic.pl/produkty/kofax-total-agility/) zawiera dane, które omawiają ten wątek, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Dron wyposażony jest też w zintegrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najlepszej rozdzielczości. Kamera może też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron przekazuje niezwykle osobliwą budowę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które można złożyć w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie uprzednich generacji i cechuje się nowymi genialnymi systemami.

, ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.