W tym roku na rynek trafi innowacyjna kamerka firmy GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o sprzedaż przenośnych kamerek do nagrywania rozmaitych dokonań sportowych. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy i zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.
Nowa kamerka marki GoPro 5 Black zadebiutuje w sklepach w ostaniach miesiącach 2016 roku.

restauracja

Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to dość znaczne opóźnienie, jednakże jeśli zaufać ekspertom, jest na co czekać. Nowe urządzenie ma być innowacyjne pod wieloma względami. GoPro 5 Black będzie mieć możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 6K, co oznacza wyjątkowo wspaniałe rezultaty kontynuuj czytanie
. Kamerka będzie także posiadać większy akumulatory centra warszawa niżeli poprzednie modele, co zapewni dłuższy czas rejestrowania. Jest to niesłychanie ważne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające zapuszczenia się w odludny obszar.
lot

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie kamerki GoPro montuje się na kasku albo np. na ramie roweru. Jeżeli jednak pragniemy nagrywać film z ręki, to doskonałym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w ręczny stabilizator gimbal GoPro przeznaczony do urządzeń tej marki. Z jego pomocą obraz na filmiku nie będzie drgał, co znacznie wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będzie można również ładować urządzenie oraz przegrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia także sterowanie kamerką we każdej płaszczyźnie, co znacząco usprawnia rejestrowanie więcej ciekawostek.

W wypadku gdy chcemy nabyć produkty GoPro, świetnym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Netu, aby porównać ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się znaleźć bardzo dobre okazje i nieco oszczędzimy.

, ,

Related posts

Latest posts

System centralnego odkurzania

Sprawdź, czemu warto postawić na zainstalowanie centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego złożony jest system centralnego odkurzania i jak poprawnie go zamontować.

Jak zapewnić stabilność działania sieci komputerowej w przedsiębiorstwie

Uniwersalnie wiadomo, że informatyka to wyjątkowo istotna sfera naszego życia codziennego. Wykorzystanie komputerów ma bowiem współcześnie miejsce na niezmiernie okazałą skalę, czego jeszcze kilkanaście lat temu z pewnością sobie nie wyobrażaliśmy. Komputery są wykorzystywane przez nas do rozmaitych zadań. Najczęściej lubimy dzięki nim spędzać długotrwałe godziny na toczenie wirtualnych bojów. Coraz to częściej komputery odnajdują także swoje wykorzystanie w naszej pracy, dzięki czemu zdołamy uprościć sobie w istotnym stopniu wykonywanie obowiązków.