Każda pani uwielbia spódnice, szczególnie jeśli podkreślają one ich cudną sylwetkę

Spódnice w paski powinny znaleźć się w szafie niejednej kobiety, ponieważ są wiecznie modne.
Są tacy, którzy mówią, że w spódnicach powinny chodzić jedynie smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Świetnie dopasowana spódnica pasuje każdej pani. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tutaj należy przemyśleć kilka rzeczy. Pierwsza z nich to długość. Druga sprawa dotyczy tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz nóg będzie pasował jedynie smukłym i wysokim kobietom. Takie, które mają szersze biodra, powinny raczej wybierać szersze kroje. Ważne wydaja się być też wzory. Paskowa spódnica będzie najlepszym pomysłem dla wielu sylwetek. Paski mogą być przecież poziome oraz pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach oraz udach. Muszą zatem zakładać je panie o chłopięcej budowie (poznaj ofertę przedsiębiorstwa katowice wolplan) ciała. A pionowe paski muszą znajdować się w garderobie każdej damy, która ma szersze uda i ma ochotę to ukryć. Ten efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście różną szerokość i różne kolory. Pastelowe są bardziej szykowne i na pewno świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą fantastycznie nadawały się na popołudniowe spotkania z koleżankami albo na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Zatem zawsze trzeba mieć ją w swej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.

, ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.