Każda pani uwielbia spódnice, szczególnie jeśli podkreślają one ich cudną sylwetkę

Spódnice w paski powinny znaleźć się w szafie niejednej kobiety, ponieważ są wiecznie modne.
Są tacy, którzy mówią, że w spódnicach powinny chodzić jedynie smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Świetnie dopasowana spódnica pasuje każdej pani. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tutaj należy przemyśleć kilka rzeczy. Pierwsza z nich to długość. Druga sprawa dotyczy tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz nóg będzie pasował jedynie smukłym i wysokim kobietom. Takie, które mają szersze biodra, powinny raczej wybierać szersze kroje. Ważne wydaja się być też wzory. Paskowa spódnica będzie najlepszym pomysłem dla wielu sylwetek. Paski mogą być przecież poziome oraz pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają wizualnie w biodrach oraz udach. Muszą zatem zakładać je panie o chłopięcej budowie (poznaj ofertę przedsiębiorstwa katowice wolplan) ciała. A pionowe paski muszą znajdować się w garderobie każdej damy, która ma szersze uda i ma ochotę to ukryć. Ten efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście różną szerokość i różne kolory. Pastelowe są bardziej szykowne i na pewno świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą fantastycznie nadawały się na popołudniowe spotkania z koleżankami albo na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Zatem zawsze trzeba mieć ją w swej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.

, ,

Related posts

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.