Który dron na start do nauki pilotowania?

To pytanie zadaje wielu początkujących „droniarzy”, jacy jeszcze niczym nie fruwali, chcieliby niechybnie śmigać wyścigowymi 250-tkami albo kręcić filmy w 4K DJI Phantom 3 Professional, jednakże mimo wszystko od czegoś powinni rozpocząć, ażeby nabrać jakiejś wprawy, zaliczyć kreta.

Harman Kardon ONYX

Autor: Harman Kardon
Źródło: Harman Kardon
DJI Phantom 3 Professional

Autor: Sony
Źródło: Sony
Ewidentne jest, że takich lotów nie przeprowadza się urządzeniem za 5 tyś. zł chyba, iż kogoś na to stać czy ma stalowe nerwy – .

lampa

Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Cheerson CX-10 – wartość: 50 – 100zł. Sprzęt, od jakiego rozpoczynały swą przygodę z dronami tysiące ludzi na całym świecie. Jest to jednocześnie jedna z najmniejszych tego typu zabawek i – paradoksalnie – to może być istotna przeszkoda w szkoleniu. Cheerson CX-10 mierzy zaledwie 4 x 4 cm więc spokojnie pomieści się na dłoni. Możesz zabrać go wszędzie, można nim latać po mieszkaniu, w pracy czy nawet w pojeździe dzięki czemu realne jest ciągłe ćwiczenie zachowań, nawyków i szlifowanie umiejętności. Atutem jest również cena – nowa wersja Cheerson CX-10A z dodatkową opcją Headless kosztuje niżej 100zł. Wadą owej zabawki może być paradoksalnie jej rozmiar, ponieważ ucząc się na podobnym przyrządzie przyzwyczajamy się do jego „lekkości”, do lotów ledwo parę kroków od siebie (dalsze loty z reguły kończą się stratą orientacji gdzie jest czoło drona, wtedy dopomaga opcja Headless) – wszystko to, z czym nie będziemy mieli do czynienia przy lotach większymi przyrządami – dronlandia.pl.

Zatem nabywajcie Cheersona CX-10 dla czystej rozrywki i przyjemności z latania tym maleństwem, do nauki tak – uczy pewnych nawyków, lecz podobieństwo do lotów większymi dronami jest tutaj nieduże.

Czy chcesz wyszukać pokrewny post? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten link i zerknij na stronę (https://manta.com.pl/product-category/klimatyzacja/), która niewątpliwe także przypadnie Ci do gustu.

Poważnym przyrządem jest DJI Phantom 3 Standard.

, , ,

Related posts

Latest posts

System centralnego odkurzania

Sprawdź, czemu warto postawić na zainstalowanie centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego złożony jest system centralnego odkurzania i jak poprawnie go zamontować.

Jak zapewnić stabilność działania sieci komputerowej w przedsiębiorstwie

Uniwersalnie wiadomo, że informatyka to wyjątkowo istotna sfera naszego życia codziennego. Wykorzystanie komputerów ma bowiem współcześnie miejsce na niezmiernie okazałą skalę, czego jeszcze kilkanaście lat temu z pewnością sobie nie wyobrażaliśmy. Komputery są wykorzystywane przez nas do rozmaitych zadań. Najczęściej lubimy dzięki nim spędzać długotrwałe godziny na toczenie wirtualnych bojów. Coraz to częściej komputery odnajdują także swoje wykorzystanie w naszej pracy, dzięki czemu zdołamy uprościć sobie w istotnym stopniu wykonywanie obowiązków.