Apartamenty w dużych miastach

Od pewnego czasu jesteśmy świadkami krachu na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na wille wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W wielkich ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach.

Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i warszawski drapacz chmur Złota 44. Obok apartamentów chętnie wybierane są także przestronne lokale w odnowionych kamienicach.

Nie chcesz, żeby interesujące posty Cię ominęły? Zatem na pewno wpadnie Ci w oko istotna witryna, na której możesz przejrzeć świeże newsy.

Ich wartości na rynku, podobnie jak apartamentów, rozpoczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za m2.

Świeże inwestycje wyrastają zazwyczaj w samych sercach metropolii, co jest bardzo cenione za dobry dojazd i rozbudowaną infrastrukturę. Oprócz tego inwestorzy starają się lokować apartamentowce w pobliżu sporej ilości zieleni, parków i skwerów. Czasy kamiennych pustyń szczęśliwie odeszły w niepamięć.

Kraków

Apartament Widokowy oferuje w środku miasta, na Mokotowie i na Woli.sprawdź więcej budowa domów jednorodzinnych kraków budowa domów jednorodzinnych krakówOsiedla powstają również na oddalonych rogatkach metropolii. W Warszawie za luksusowe mieszkanie trzeba zapłacić najwięcej w Polsce – ceny przekraczają 7 milionów PLN. Cztery kąty w starych odnowionych kamienicach da się znaleźć m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Ceny za m2 wynoszą ponad 20 tysięcy złotych.

W innych obszarach kraju można znaleźć mniej drogie apartamenty. Poznań jest miastem, w którym luksusowe lokale są budowane często dalej od centrum, w sąsiedztwie dużej ilości zieleni. Ceny potrafią być tu nawet dwukrotnie mniejsze, aniżeli w Warszawie. Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę „Apartament Regionalny”, aby się o tym przekonać.

Z innej strony prezentuje się Kraków Apartamenty w tym międzynarodowym mieście są tylko odrobinę mniej drogie niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny oscylują w okolicach pięciu-sześciu milionów złotych. Apartamenty w tej kolebce polskości szczególnie upodobali sobie obcokrajowcy.

,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.