Polecany towar marki DJI – Phantom 3 Proffesional

Marka DJI, oferująca drony poświęcone do filmowania z powietrza, to światowa marka, jaka proponuje drony fenomenalnej jakości. Aktualnie jest to jedna z lepszych marek na rynku, która posiada szeroki wybór produktów cechujących się wybitnymi parametrami technicznymi.

Drony marki DJI posiadają mnóstwo zalet, między innymi są lekkie i małe, chociaż to w żaden sposób nie wpływa na ich mniejszą wydajność. W dronach DJI zastosowano mnogość skutecznych rozwiązań, które powodują, że korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych modeli dronów, jaki proponuje obecnie marka DJI jest DJI Phantom 3 Proffesional, który przystępny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional oraz srebrnej Advanced. W porównaniu do uprzednich typów dronów, Phantom 3 zdecydowanie lepiej odnajduje się w przestrzeni, albowiem dodatkiem do łączności GPS jest rosyjski system GLONASS.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj zegarek męski casio podobne materiały – one też są godne uwagi.

Oprócz głównej kamery DJI Phantom 3 Proffesional ma też dwa mniejsze obiektywy, które znajdują się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co znajduje się wokół drona, sprzyja to także prostemu, bezkolizyjnemu lataniu.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Szeroką wartością jest także to, że dron DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced posiada wbudowany moduł Lightbride, który we wcześniejszych typach można było jedynie dokupić, naturalnie za specjalną opłatą. Moduł ten kosztuje przeszło 1400 dolarów, nie jest to więc mała suma. W modelu DJI Phantom 3 zdołamy z niego korzystać za darmo. Mało tego nowoczesny DJI Phantom 3 może też dłużej unosić się w powietrzu, co powoduje, że filmowanie z powietrza jest jeszcze bardziej wydajne.

Łączny okres lotu w modelu Phantom 3 wynosi około 23 minuty. Z pewnością DJI Phantom 3 Proffesional to dron, jakim powinno się zainteresować. Zrealizuje on wyczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi. Oprócz doskonałej jakości i niesłychanie wysokich parametrów cechuje się też eleganckim, szykownym designem oraz twórczym wyglądem. Można go też łatwo kupić: adres sklepu.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Wspaniałe domostwo z profesjonalną elewacją

Każdy chciałby posiadać rzeczywiście piękny dom, nie mówimy tu tylko o tym, co wewnątrz. Liczy się również to w jaki sposób dom prezentuje się z zewnątrz. Często nie pamiętamy o tym jak ważne są elewacje wrocław.

W których miejscach warto szukać mieszkania nad morzem?

Poszukiwanie naszego miejsca zamieszkania na pewno jest wyzwaniem wymagającym. Jeżeli zdecydujemy się na ich zapoczątkowanie to powinniśmy obowiązkowo uzbroić się w duże pokłady czasu, które okażą się w tym wypadku niezbędne. Odnalezienie atrakcyjnego mieszkania jest w dniu dzisiejszym stosunkowo ciężkie. Dużo w tym temacie jest oczywiście uzależnione od możliwości finansowych, którymi w chwili obecnej zarządzamy. Praktyka dobitnie pokazuje, że najczęściej postanawiamy kupić nowe mieszkania.

Łóżka piętrowe kapitalnym i pożytecznym umeblowaniem do pokoju dziecięcego

Łóżko piętrowe jest znakomitym i bardzo użytecznym umeblowaniem do pokoju dziecięcego, szczególnie jeśli w danym pokoju mieszka przykładowo dwójka dzieci. Wtedy niezwykle istotną rzeczą jest dobre zagospodarowanie wolnej przestrzeni, tak by dzieci posiadały zadowalającą przestrzeń do zabawy albo również do nauki.

Klienci cenią sobie znakomitą jakość swoich drzwi

Coraz modniejsze stają się drzwi szklane. Jest to unowocześniona propozycja producenta, na jaką decyduje się coraz więcej osób. Wybierając przetestowany oraz polecany przez tak wielu dodatek, można mieć pewność jego doskonałej jakości. Na stronie internetowej marki wskazać można szczegółowe opisy poszczególnych drzwi, wśród których prym wiodą właśnie te szklane. Szczególnie pozytywne opinie w kwestii oferowanych przez producenta opcji robią wrażenie na jeszcze nieprzekonanych.