Co to jest chiptuning?

Wyższa moc oraz mniejsze spalanie? Wszystko jest możliwe – wystarczy, że fundniesz napędowi chiptuning. Przeczytaj, kiedy takowa modyfikacja skończy się powodzeniem, a kiedy niepowodzeniem oraz uszkodzeniami.

Tuning może obejmować rozliczne podzespoły samochodu (na przykład silnik) jak też może wykonywany być z założeniem dokonania rozmaITych celów. Pewnym z nich jest podwyższenie mocy jak też momentu obrotowego silnika przy jednoczesnym obniżeniu poziomu palenia. Najodpowiedniej jest go przeprowadzić poprzez coraz popularniejszy w naszym kraju tak zwany chiptuning. Zrealizowany profesjonalnie przez obeznanego mechanika przynosi bardzo dobre następstwa i co istotne, podnosi również poziom bezpieczeństwa jeżdżenia.
telewizory

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Zwalnik
Fabrykanci aut często pozostawiają w napędach duży zapas wielu parametrów po to, ażeby „uwalniać” je w nowszych modelach bądź dopasowywać do oprzyrządowania, wielkości, bądź też masy konkretnego modelu. Dokładnie ten sam silnik może mieć aż parę różnorodnych wartości siły oraz momentu obrotowego. Stosując chiptuning, zatem przeróbkę seryjnego oprogramowania komputera kierującego silnikiem mamy możliwość regulacji jak też wydobycia „ukrytych” parametrów w ogromnym zakresie dowolności.

Gdy przejdziesz do sedna kwestii, to pamiętaj, że możesz zdobyć inne informacje na przedstawiany wątek – przeczytaj w witrynie wszystko, co jest Ci potrzebne tu.

Źle przeprowadzony zabieg chiptuningu przez „domorosłych ekspertów” niemających stosownego zaplecza technicznego oraz rzecz jasna wiedzy najczęściej kończy się kłopotliwymi następstwami. Podobnych zmian „na oko”, bez pomiarów na hamowni nie da się odpowiednio uskutecznić.

Często wgrywają oni program modyfikujący modyfikujący po trzy razy, albowiem żadna z tych operacji nie zapewniała oczekiwanego następstwa. Okazuje się w przyszłości, iż nie mogła przynieść dlatego że auto miało nie wykrytą, częstokroć bagatelną usterkę.

, , , ,

Related posts

Niezwykle szerokaj paleta obiektywów do Canona

Nabywając sprzęt do fotografowania musimy brać pd uwagę również dostosowany do niego obiektyw.
Dzięki dostępności nadzwyczaj szerokiej gamy obiektywów do Canona, winien on spełnić wymogi nawet niezwykle wybrednych fotografów.

Latest posts

Pustaki Porotherm zaoferują nam szansę postawienia domu energooszczędnego

Kiedy pragniemy, by dom, który właśnie zamierzamy wybudować okazał się energooszczędny, to należy się zastanowić, które pustaki ceramiczne mamy zastosować do postawienia jego ścian. Znacznie częściej specjaliści przekonują, że pustaki Porotherm są nie tylko najlepiej wytrzymałe i mocne, ale równocześnie mają najlepszą akumulację ciepła oraz możliwość oddychania, więc nie tylko będą zatrzymywały ciepło we wnętrzu domu, lecz również zapewnią jego właściwą wentylację.

Opcje świadczone przez firmy brukarskie z Lublina

Decydując wyborze pewnej firmy, której zleci się wykonanie kostki brukowej na pewnym obszarze, wskazane jest dokładne zaznajomienie się z bazą ofert oraz możliwościami. Eksperci świadczą złożone usługi brukarskie, a jeśli chodzi o brukarstwo Lublin wyraźnie przoduje na tle innych miast Polski. Kompleksowe świadczenia są dla klientów zamawiających ogrodzenia gwarancją profesjonalizmu firmy i wskazują na to, że troszczą się ona stuprocentowo o swoich klientów.

Maty kapilarne

Maty kapilarne świetnie pełnią swą funkcję oddając ciepło efektywnie oraz równomiernie. Funkcjonuje to na takiej samej regule jak grzanie ziemi przez słońce z góry. Tak jak promienie słońca, tak i promieniowanie cieplne wychodzące z mat ogrzewa równomiernie całą powierzchnię we wnętrzu.

Narzędzia są niezbędne w każdej dziedzinie ludzkiej aktywności. Jakie narzędzia są Ci najbardziej niezbędne?

potrzebne do pracy, jedyne w wielu momentach – narzędzia. cóż byśmy bez nich poczęli? Nawet podstawowe sprawy byłyby dla nas za bardzo wymagające, nie wspominając już o bardziej wymagających zadaniach. dobrze zdawali sobie z tego sprawę również pierwsi ludzie, którzy korzystali z nieskomplikowanych narzędzi i dzięki temu z powodzeniem mogli pokonywać swoje problemy. Współcześnie dojście do narzędzi jest bezproblemowe, więc towarzyszą nam one przy małych naprawach, przy większych zadaniach, jak przy całkowicie ogromnych budowach, jak na przykład wiertnica.

Zakres usług szklarskich

Szklarz, to fach typowo rzemieślniczy, jaki wymaga nieprzeciętnej dokładności, wytrwałości jak też odpowiednich manualnych zdolności.
Aby móc realizować pracę szklarza, konieczne jest techniczne przyuczenie do rzemiosła jak też praktyka.

Paręwskazówek, jak najszybciej znaleźć mieszkanie dla swojej rodziny nad Bałtykiem

Stolica województwa pomorskiego przyciąga nie tylko turystów. Energicznie rozwijające się w regionie sektory usługowe i branże technologiczne, zwiększają atrakcyjność rynku pracy. Nic więc dziwnego, że swoją zawodową karierę próbuje budować tam wiele osób z całej Polski. Jeśli zechcemy się osiedlić nad morzem, najlepiej rozpocząć od wytypowania dla siebie i swojej rodziny stosownego mieszkania.