Organizowanie konkursów i loterii. Co trzeba wiedzieć?

Obecnie organizowanie konkursów promujących markę jest bardzo modne i jest bardzo często wykorzystywanym środkiem w kampaniach reklamowych towarów, a nawet wydarzeń.

Tego typu akcje opierają się na atrakcyjnej wizerunkowo relacji organizator – uczestnik. Mają za zadanie ekspresowo rozpromować jakiś produkt, wzmocnić działania wprowadzające go na krajowy rynek albo pomóc w odświeżeniu wizerunku. Loterii jest sporo, tak jak i wiele jest kanałów dojścia do prawdopodobnie chcącego wziąć w nich udział człowieka.

baza danych

Autor: Robbes
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby chcące brać udział w rozmaitych loteriach z nagrodami, często pozostawiają swoje newralgiczne dane (zobacz poznaj szczegóły) teleadresowe, datę urodzenia albo nawet informacje o zainteresowaniach, żeby otrzymywać na przykład mailing marketingowy. Dane wyciągane są pod pretekstem personalizowania newslettera. Całkiem dużo przedsiębiorstw decyduje się na zakup bazy danych z określonymi informacjami, by bombardować konsumentów rozmaitymi wiadomościami. Osoby aktywne, wykorzystujące natychmiastowy dostęp do sieci przez smartfona, często zaglądają na strony, gromadzące informacje o bieżących konkursach lub biorą udział w akcjach na różnych portalach. W ten sposób również rozpowszechniają swoje dane kontaktowe. Zakup bazy danych tak utworzonej jest jak najbardziej legalny.

Loterie z wirtualną wygraną (wstęp do kina po okazaniu ekranu smartfona) lub loterie „samoobsługowe” (drugi lód po wymianie patyczka) są prostsze do przeprowadzenia, ponieważ organizatorowi odpada pakowanie przesyłek – zapakowywanie wszelkich przesyłek. kolei jeżeli do wygrania jest tablet czy ekspres do kawy, trzeba wybrać odpowiedzialne osoby do czynności takich jak weryfikacja poprawności zgłoszenia, wprowadzenie uczestnika do bazy, powiadomienie uczestników o wygranej i nagrodach specjalnych, zaadresowanie i pakowanie przesyłek, a na końcu zamówienie kuriera.

O modnych zabawach jest zwykle głośno – czy to w mediach tradycyjnych czy w internecie. Jeżeli już bierzemy w nich udział, zadbajmy o to, żeby nasze dane osobowe były bezpieczne i nie gódźmy się na przesyłanie nam ofert elektronicznych i przekazywanie ich w celach marketingowych.

,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.