Reklama na ekranie LED

Reklama na ekranie LED pomoże nam wyróżnić naszą firmę oraz jej ofertę w natłoku informacji, dzięki ciekawej oraz żywej odmianie prezentacji a także doskonałym lokalizacjom monitorów LED, przyciągających wzrok olbrzymiej ilości potencjalnych nabywców. Dzięki ogromnym ekranom będziemy mogli przekazać szereg wiadomości lub też propozycji w niespotykany do niedawna sposób.

Wyższość telebimu nad bilbordem jest ogromna. Z ankiet wynika, że reklama emitowana na telebimie jest trzecią co do efektywności formą marketingu spośród współcześnie występujących na rynku ( po poleceniu oraz reklamie w telewizji ). Równocześnie jest to najbardziej skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej . Reklamę na banerze zauważa blisko 2-5% przechodniów. Reklamę na telebimie zobaczy natomiast od 75 do 95% osób, zatem pojedynczy telebim pracuje niczym 8 do 15 bilbordów.

Współczesne telebimy są wysokiej klasy instrumentami, służącymi do emitowania danych (przeważnie marketingowych) szerokiemu gronu adresatów.

Fascynuje Cię opisywany wątek? Jeżeli tak, to po przejściu na stronę www (https://zdrowie-dom.pl/34-generatory-wodoru) odnajdziesz podobne ciekawe informacje, których nie zapomnisz przez długi czas.

Jest to jedyna jak dotychczas technika, która pozwala na emisję obrazu o wysokiej jakości oraz znakomitej widoczności dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod ledowych. Wyłącznie ta technika pozwala pokonać promienie słoneczne, co czyni telebimy doskonale zauważalnymi w świetle dnia.

Telebimy przynoszą niczym nie ograniczone opcje przestrzenne, przy czym nie wymagają ponoszenia niemałych kosztów drukowania, umożliwiają dowolne prezentacje jak też projekcje obrazu telewizyjnego. W porównaniu do nieruchomych nośników reklamy outdoorowej (banery, tablice , bilbordy) telebimy LED

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

poprzez swą animowaną formę przekazu wiedzy mają zdecydowanie większą efektywność.

Jeszcze jednym pozytywem reklamy na telebimach ledowych jest możność informowania przechodniów na bieżąco o najnowszych promocjach, obniżkach cen czy wyprzedażach dzięki możliwości szybkiej zmiany treści jak też aktualizacji informacji w czasie rzeczywistym – szerzej na ten temat. Podobnej możliwości nie mamy reklamując nasz towar za pomocą tradycyjnego bilbordu.

Ekrany ledowe cechują się dużą odpornością na labilne warunki pogodowe przy zachowaniu idealnej jakości wyświetlanego komunikatu reklamowego. Rezultaty badań nad efektywnością promocji na telebimach potwierdzają opłacalność inwestycji w tą odmianę reklamy.

, ,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.