Cztery kąty we Wrocławiu

To idealny czas, by nabyć cztery kąty! Ceny za metraż stale zmniejszą się na terenie całego kraju. Jeśli więc uzbierałeś sporą sumę bądź masz możliwość wzięcia kredytu na ten cel, nie zwlekaj dłużej. Oto zwięzły przewodnik, w którym przeczytasz, jakie rejony stolicy Dolnego Śląska są idealne do życia, a jakie nie cieszą się dobrą sławą wśród mieszkańców.

Jeżeli zamierzasz namierzyć nieruchomości na sprzedaż w historycznej stolicy Śląska, do okienka wyszukiwania wstaw frazę „nieruchomości Wrocław” (wątek z nieruchomościami we Wrocławiu). Przed zakupem warto poświęcić trochę czasu na planowanie. We Wrocławiu, jak zresztą praktycznie w każdej metropolii, są różne obszary – atrakcyjne i fatalne do zamieszkania.

Osiedle Cztery Pory Roku

Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom

Fantastycznym miejscem do życia jest rejon tak zwanej Wielkiej Wyspy. Ten zakątek stolicy Dolnego Śląska słynie z dużej liczby parków. Osiedleni tam ludzie kochają przechadzki po miejscowych parkach, lubią także wyjątkową ciszę.

Jeśli ciekawi Cię problematyka poruszana w niniejszym artykule, sprawdź pełną ofertę (https://archipelag.pl/projekty-domow/projekty-indywidualne), a na pewno okaże się ona dla Ciebie warta uwagi.

Fantastyczna rzeczą jest bliskość do głównych miejskich atrakcji – ogrodu zoologicznego i imponującej Hali Stulecia. Jedynym minusem Wielkiej Wyspy jest dystans od środka Wrocławia. W obecnym roku będą realizowane remonty dróg, które niezwykle utrudnią komunikację do osiedli znajdujących się na Wyspie.

Mniej drogie cztery kąty znajdziesz na obrzeżach miasta (). Są to zazwyczaj ładne i przepastne mieszkania. Niestety, Wrocław jest znany z kiepskiej komunikacji, więc kupienie czterech kątów daleko od Rynku wydaje się nietrafionym pomysłem. Najmniej drogie lokale znajdziesz na Psim Polu – ogromnej dzielnicy, która do dziś nie posiada łączności tramwajowej. Władze Wrocławia w tej materii od lat lekceważą żale wrocławian, którzy dzień w dzień męczą się w długich korkach.

W momencie, kiedy poszukujesz lokali mieszkalnych do zakupienia, musisz uściślić słowa, które wstawiasz do okienka wyszukiwania w internecie. Prawidłową frazą może być np. „mieszkania na sprzedaż Wrocław”.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.