W tym roku na rynek trafi innowacyjna kamerka firmy GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o sprzedaż przenośnych kamerek do nagrywania rozmaitych dokonań sportowych. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy i zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.
Nowa kamerka marki GoPro 5 Black zadebiutuje w sklepach w ostaniach miesiącach 2016 roku.

restauracja

Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to dość znaczne opóźnienie, jednakże jeśli zaufać ekspertom, jest na co czekać. Nowe urządzenie ma być innowacyjne pod wieloma względami. GoPro 5 Black będzie mieć możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 6K, co oznacza wyjątkowo wspaniałe rezultaty kontynuuj czytanie
. Kamerka będzie także posiadać większy akumulator niżeli poprzednie modele, co zapewni dłuższy czas rejestrowania. Jest to niesłychanie ważne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające zapuszczenia się w odludny obszar.
lot

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie kamerki GoPro montuje się na kasku albo np. na ramie roweru. Jeżeli jednak pragniemy nagrywać film z ręki, to doskonałym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w ręczny stabilizator gimbal GoPro przeznaczony do urządzeń tej marki. Z jego pomocą obraz na filmiku nie będzie drgał, co znacznie wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będzie można również ładować urządzenie oraz przegrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia także sterowanie kamerką we każdej płaszczyźnie, co znacząco usprawnia rejestrowanie więcej ciekawostek.

W wypadku gdy chcemy nabyć produkty GoPro, świetnym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Netu, aby porównać ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się znaleźć bardzo dobre okazje i nieco oszczędzimy.

, ,

Related posts

Latest posts

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W dzisiejszych czasach mnóstwo imprez masowych odbywa się poza ogromnymi arenami, halami, czy salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wczasów uwielbiają imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie, bowiem firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zatroszczyć się o wszystkie niuanse.

Rola serwerów – czemu warto znaleźć jak najlepszy?

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że nasz świat rozwinął się w błyskawicznym tempie, o którym dawniej nikt by nie pomyślał. To niesamowite jak wiele rozwiązań technologicznych powstało w ostatnich kilkudziesięciu latach. Każda nowość zmieniła w pewien sposób kształt codzienności przeciętnego człowieka. Nowe technologie poprawiają jakość życia, czego najlepszym przykładem jest choćby smartfon, a więc nowoczesny telefon komórkowy, umożliwiający nie tylko komunikację, ale także pozwalający na korzystanie z internetu, czy zabawę multimedialną.