Spraw sobie dom według poniższych inspiracji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na wyciągnięcie ręki!

Kiedy chcesz posiadać pamięć wakacji na dłużej, delektować się klimatem rodem z śródziemnomorskich plaż zrób sobie mieszkanie w stylu hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to całkowicie proste, a wszelkie niezbędne do wyposażenia rzeczy znajdziesz w sklepach wnętrzarskich.

W Polsce mamy jesień w pełni. Wszędzie jest barwnie od liści, na cmentarzach palą się znicze… Wieczory są długie, i chyba lada dzień będzie Boże Narodzenie. I choć uwielbiam magię gwiazdki, ciągle tęsknię za urlopem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog wnętrzarski). Był to piękny urlop, pełen beztroski i wypoczynku. Wymyśliłam sobie, że powinniśmy trochę odnowić aranżację mieszkania – może zaaranżuję na mieszkanie w stylu hiszpańskim?

projekty wnętrz

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Od razu ubrałam płaszcz i pogoniłam do Merkury Marketu. Mam do niego blisko, wiedziałam, że są w nim ostatnio wrzosy niedrogo. Zabrałam kilka sztuk i osłonek na kwiatki, położyłam na parapecie. Wyjęłam z dołu szafy mój ulubiony orientalny pled, którym od czasu do czasu nakrywam fotel, do tego dwie poduszki na jaśki w śródziemnomorskim klimacie, i już w domku było trochę hiszpańskiego stylu. Mam trochę dużych kamieni przytachanych z zagranicznych plaż, do tego kamienna rama (zobacz duże lustro w złotej ramie) na lustro i gotowe!

Innych koncepcji szukałam bezskutecznie i długo w Internecie. Tak naprawdę nie jest to łatwe znaleźć w terabajtach bezużytecznych informacji wartościowe źródło informacji. W końcu mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit. Polecam jej post o śródziemnomorskim stylu – ! . Jest rewelacyjny, a wszystkie rzeczy można kupić w Internecie!

, , , ,

Related posts

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny towar, który posiada właściwie każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

W współczesnych czasach jest wiele przedmiotów, które posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i oczywistym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Dlatego też rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtenczas dopiero wychodzi, że nie można się bez nich obejść.

W co powinno się wyposażyć się przed odnawianiem domu?

Nie da się zanegować zjawiska, że nasze własne mieszkanie jest miejscem, o które chcemy zadbać najbardziej jak tylko umiemy. To właśnie tam bowiem spędzamy największa ilość swojego czasu w czasie całego życia, dlatego też posiadanie komfortowych warunków wydaje się być pod każdym względem umotywowane. W związku z takim stanem rzeczy czynimy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby nasze domowe powierzchnie mogły prezentować się atrakcyjnie wzrokowo i jednocześnie funkcjonalnie.

Inteligentne ogrzewanie – marzenie Krakowian na zimniejsze dni…

Gusta, również co do pogody, mamy bardzo różne. Jedni z nas kochają lato, inni wiosnę, a jeszcze inni zimę. Znaczna część społeczeństwa jednak nienawidzi, kiedy jest zimno. Wtedy narzekamy, iż nie mamy na nic ochoty, czas na dworze spędza się niemiło. Uwielbiamy za to schować się w przytulnym mieszkaniu, zaszyć przy kominku albo pod kocem z ciepłą herbatą oraz książką. W takich chwilach cieszymy się, że memy swój azyl, miejsce, które chroni nas od niezbyt przyjemnej rzeczywistości. Jednak jest to możliwe tylko wtedy, kiedy mamy świetne i sprawne inteligentne ogrzewanie kraków.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.