Pragniesz uwiecznić swe sportowe osiągnięcia? Użyj porządnego sprzętu – dowiedz się, jakiego!

Obecnie obrazujemy i filmujemy nieomal wszystko. Jednym z najczęściej wybieranych motywów są triumfy w sporcie. Im bardziej widowiskowe, tym lepiej, naturalnie. Ma to oczywiście swoje dobre i szkodliwe strony.

kamery sportowe

Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Kluczowe pytanie brzmi jednak: w jaki sposób uwiecznić jakąś chwilę, ażeby faktycznie chciało się do niej wracać?
Zadaniem atlety – nawet gdy sport uprawia tylko niezawodowo – jest nade wszystko ćwiczenie. Niekoniecznie powinien się znać na fotografii czy na tajnikach sztuki filmowej. Wobec tego z pomocą przychodzą producenci elektroniki, oferujący różnorodne kamery sportowe. Nie licząc świetnej rozdzielczości posiadają one takie udogodnienia, jak system nawigacji, łączność wi-fi, umocniona i wodoszczelna obudowa, dodatkowe tryby do działania po ciemku, a nawet magnes w obudowie (z jego przyczyny kamerę umieścimy bez problemu na detalach metalowych). Każda z takich kamer czymś się odróżnia i dobór perfekcyjnej może okazać się ciężki. Na pewno warto położyć nacisk na solidny akumulator. Szkoda byłoby stracić możliwość filmowania biegu w połówce długości tylko ze względu na słabą baterię.
toyota celica tuning

Źródło: pixabay.com
laptop

Autor: Horacio Corral
Źródło: http://www.flickr.com
Inną ciekawą możliwością jest zamocowanie aparatu na dronie i kamerowanie całego wydarzenia z niecodziennych ujęć. Wolno do tego posługiwać się zwyczajną kamerą sportową. Nowatorską i wartą przeanalizowania opcją są najświeższej generacji Urządzenia, które mają kamerę zintegrowaną. I tak oto np. dron DJI Phantom 3 daje nam możliwość zatrzymania pełnych chwały chwil i zapisania ich dzięki kamerze w rozdzielczości 4K, która dzisiaj jest najwyższym osiągnięciem.

Na nieszczęście drony mają ograniczony okres unoszenia w powietrzu i z tego względu lepiej posługiwać się nimi przy relacjach nie za długich – wymieniony Phantom unosi się nieco ponad dwadzieścia minut. Na nagranie efektownych momentów wspinania jest w sam raz!

, , , ,

Related posts

Multimetry jako często wykorzystywane narzędzia

Jakość uziemień w istotny sposób wpływa na zabezpieczenie eksploatacji instalacji i sprzętów elektrycznych, a zwłaszcza na skuteczność zabezpieczenia przed porażeniem prądem elektrycznym i ochrony odgromowej.

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W dzisiejszych czasach mnóstwo imprez masowych odbywa się poza ogromnymi arenami, halami, czy salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wczasów uwielbiają imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie, bowiem firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zatroszczyć się o wszystkie niuanse.

Które zdjęcia z powietrza można by zlecić w profesjonalnej firmie oraz na które zapotrzebowania?

W dzisiejszych dniach istnieją takowe możliwości, o jakich mogliśmy tylko śnić jeszcze kilka dziesiątków lat wstecz. Dla przykładu jeśli pragnęliśmy niezwykłą pamiątkę ze swojego wesela, to owszem, mogliśmy zamówić realizację sesji fotograficznej, ale w zasadzie kończyła się ona przy jakimś stylowym samochodzie czekającym obok jakiegokolwiek pałacu.
Dzisiaj natomiast sprawa prezentuje się już zupełnie inaczej.

Latest posts

Jak i gdzie należy obecnie szukać zatrudnienia?

Duży poziom bezrobocia, który utrzymuje się od bardzo długiego okresu przyczynił się do tego, iż znacznie więcej ludzi bierze pod uwagę to jak i gdzie szukać pracy, by dało to oczekiwane rezultaty. Szukanie ofert może zająć naprawdę wiele czasu. Lecz kiedy jest to wykonywane prawidłowo, prędzej czy później zakończy się powodzeniem.

Jakie mamy sposoby, żeby zarobić pieniądze? Możliwe, że własny biznes będzie dobrym na to sposobem

W dzisiejszych czasach jest oczywiście spora liczba sposobów na zarobienie pieniędzy, ale od nas samych zależy konkretnie to na który się zdecydujemy. Nie ma tu wątpliwości, iż własny biznes będzie tu świetnym pomysłem, ponieważ wtedy mamy okazję do tego, aby samemu być swoim szefem, z tego powodu także wiele ludzi chętnie na to przystaje, pomimo, iż nie posiadają odpowiedniego doświadczenia.

Multimetry jako często wykorzystywane narzędzia

Jakość uziemień w istotny sposób wpływa na zabezpieczenie eksploatacji instalacji i sprzętów elektrycznych, a zwłaszcza na skuteczność zabezpieczenia przed porażeniem prądem elektrycznym i ochrony odgromowej.

Jeden procent Twojego podatku jest nadzwyczaj kluczowy dla fundacji, albo stowarzyszenia

W zasadzie każdy zaangażowany jest zobowiązany do rozliczenia się z uzyskanego dochodu. Do ukończenia kwietnia każdy z nas musi przesłać, albo donieść do Urzędu Skarbowego wypełnioną deklarację podatkową, jaka ma dane o uzyskanym przychodzie, dochodzie oraz wszystkich sfinansowanych składkach.
Znaczącą kwestią jest przesłanie 1% podatku dochodowego dla wyłonionej przez nas instytucji pożytku społecznego.