Jakie rzeczy są w stanie zrobić nowoczesne wizytówki?

Wspólnym elementem prawie dowolnej nowej rozmowy o interesach jest przekazanie wizytówki. Taki nieduży kartonik to pozostawienie rozwartej furtki do kierowanej przez nas firmy. Z tego też powodu jeżeli naprawdę chcielibyśmy pozostawić po sobie korzystne wrażenia upewnijmy się, że tego typu kartonik będzie najwyższej jakości.

Jest to zwłaszcza ważne w przypadku niezwykle prestiżowych zawodów, do których na pewno możemy zaliczyć różnego rodzaju prawników. Dlatego też nie ma nic zaskakującego w tym, że w tego typu kwestii, jak wizytówki radca prawny z pewnością również dba o każdy detal. Mowa tutaj o tego typu czynnikach jak jakość, czy gramatura papieru, format oraz oczywiście projekt graficzny. Na szczęście obecnie świat poligrafii jest w stanie wyjść na przeciw nawet najbardziej wysokim wymogom klientów. Wystarczyłoby wyobrazić sobie wizytówkę o wysokiej gramaturze, np. 300 albo 350 g. Mogłaby być ona czarna oraz posiadać przestrzenne złociste napisy z nazwą kancelarii, nazwiskiem radcy prawnego i wszystkimi danymi teleadresowymi. Ale to nie wszystko. W dzisiejszych czasach istnieją wizytówki, które zawierają elektroniczny chip. Jeśli przyłożymy wizytówkę do ekranu telefonu, to kontakt do posiadacza wizytówki zostanie natychmiast zapisany do kontaktów w smartfonie klienta.
wizytówki radca prawny

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
CV

Autor: Nguyen Hung Vu
Źródło: http://www.flickr.com
Warto zainwestować w takie rozwiązanie, ponieważ może zrobić o wiele więcej.

Jeśli niniejszy post okazał się dla Ciebie wartościowy, to zobacz też ten udostępniony tutaj (http://www.hanzo.com.pl/) w tym miejscu wpis – on także okaże się warty uwagi.

Przy pomocy tylko zbliżenia, mogłoby wysłać w dowolny sposób zaprogramowane dane, np. stronę www, numer telefonu, czy też adres siedziby.

Podczas kiedy pozostałe osoby po przekazaniu wizytówki bezskutecznie czekają na jakiś kontakt, taka osoba, która otrzyma nowoczesną wizytówkę będzie się nią chwalić przed znajomymi. A trzeba dodać, że 1 lipca 2015 r. pojawił się nowy regulamin etyki radców prawnych, który określa, jakie formy reklamy są w przypadku takiego zawodu dopuszczalne.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Szukamy danych odnośnie budowania nieruchomości

Rozpoczynając teraz budowę domu, należy wcześniej poradzić się w wielu trudnych kwestiach specjalistów. Eksperci mogą zarekomendować serwis taki jak budowa domu online, dzięki czemu wiele spraw stanie się natychmiast oczywiste.

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W dzisiejszych czasach mnóstwo imprez masowych odbywa się poza ogromnymi arenami, halami, czy salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wczasów uwielbiają imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie, bowiem firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zatroszczyć się o wszystkie niuanse.