Interesujący sposób na błyskawiczną sprzedaż nieruchomości

Zdarzają się czasem w życiu takie okoliczności, gdy powinniśmy jak najszybciej zyskać dużą kwotę pieniędzy. Czasami powodem jest chęć przeniesienia się do innego mieszkania, poważniejsza choroba albo innego typu istotny kłopot.
Wielokrotnie jest on związany z chorobą alkoholową (lub pozostałym uzależnieniami) czy też posiadaną spiralą zadłużenia.

skup nieruchomości szczecin

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli więc jesteśmy zmuszeni odsprzedać nasze lokum, lecz bardzo zależy nam na czasie, to ciekawym rozwiązaniem może być skorzystanie z propozycji skupu.

Czy masz chęć przeczytać na następnej stronie nasz najnowszy materiał? Sądzimy, że tak. W takim razie zapraszamy do lektury.

Istnieją bowiem też takie, które kupują nieruchomości uiszczając opłatę za nieruchomość dosłownie od razu. Należność może być opłacona gotówkowo, przy pomocy przelewu lub wpłaty bezpośrednio w oddziale jakiegokolwiek banku. Nim to jednak nastąpi, należy skontaktować się z przedstawicielem skupu, który dokona oszacowania ceny nieruchomości. Wynosi ona ok. 70% ceny rynkowej. Tutaj trzeba dodać, że sprzedaż za pomocą agencji nieruchomości przyniosłaby w rezultacie jedynie o 10 % więcej ceny rynkowej.

Jeżeli zatem interesuje Cię ten skup nieruchomości Szczecin jest miejscem, w którym funkcjonuje jeden z nich. Pamiętaj, że jeśli dobierzesz taką formę sprzedaży, na spotkaniu z pracownikiem skupu należy mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Naturalnie w ten sposób możemy też sprzedać jakąkolwiek innego typu nieruchomość. To, czy warto byłoby sprzedać lokal za pomocą skupu jest kwestią niezwykle indywidualną.

To na pewno dobre wyjście wtedy, gdy mieszkanie jest usytuowane w nie najlepszej okolicy lub po prostu musimy błyskawicznie uzyskać większą sumę środków.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.