Temperatura, która przewyższa 40 stopni, czasami nie daje szansy, by normalnie funkcjonować oraz pracować

Każdy kocha lato, kiedy jest na wczasach. Jednakże saharyjskie upały w mieście są w stanie człowieka totalnie rozłożyć na łopatki.
Wakacyjne miesiące w Polsce w ostatnim czasie bywają upalne.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com

powietrze drży, a asfalt się roztapia. W mieście jest to szczególnie odczuwalne, ponieważ w betonowej dżungli temperatura jest jeszcze wyższa. Szczególnie groźne jest to dla małych smyków i osób starszych. Tak jak większość biurowców i sklepów ma już założone klimatyzatory (taka tendencja przyszła z USA), to instalowanie klimy w domach to w Polsce nowość. Jednak sektor prywatnych klientów rośnie w niesamowitym tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła spółka Samsung. Stworzyła linię klimatyzatorów, które nazywają się Prestige.

Czy masz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest niebanalny? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj też zamieszczony tutaj (https://trops.pl/artykuly-do-drewna-chelmno) inny tego typu artykuł.

Są one niebywale eleganckie. Ich wygląd powinien się zatem pasować do wnętrz nawet najbardziej wymagających klientów. Są to oczywiście klimatyzatory naścienne. Zajmują niewiele przestrzeni, a są bardzo skuteczne. Potrafią schłodzić znaczną powierzchnię, a jednocześnie są ciche oraz energooszczędne. Z prawej strony urządzenia znajduje się mały panel, na którym pokazuje się informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko schładza powietrze, ale też oczyszcza je z drobnoustrojów i bakterii dzięki dołączonemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI wieku również i ten model może być obsługiwany przez telefon albo tablet. W tym celu ma wbudowaną funkcję Wi-Fi. Wówczas możemy nim kierować zdalnie.

, ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.