Temperatura, która przewyższa 40 stopni, czasami nie daje szansy, by normalnie funkcjonować oraz pracować

Każdy kocha lato, kiedy jest na wczasach. Jednakże saharyjskie upały w mieście są w stanie człowieka totalnie rozłożyć na łopatki.
Wakacyjne miesiące w Polsce w ostatnim czasie bywają upalne.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com

powietrze drży, a asfalt się roztapia. W mieście jest to szczególnie odczuwalne, ponieważ w betonowej dżungli temperatura jest jeszcze wyższa. Szczególnie groźne jest to dla małych smyków i osób starszych. Tak jak większość biurowców i sklepów ma już założone klimatyzatory (taka tendencja przyszła z USA), to instalowanie klimy w domach to w Polsce nowość. Jednak sektor prywatnych klientów rośnie w niesamowitym tempie. Naprzeciw potrzebom klientów wyszła spółka Samsung. Stworzyła linię klimatyzatorów, które nazywają się Prestige.

Czy masz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest niebanalny? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj też zamieszczony tutaj (https://trops.pl/artykuly-do-drewna-chelmno) inny tego typu artykuł.

Są one niebywale eleganckie. Ich wygląd powinien się zatem pasować do wnętrz nawet najbardziej wymagających klientów. Są to oczywiście klimatyzatory naścienne. Zajmują niewiele przestrzeni, a są bardzo skuteczne. Potrafią schłodzić znaczną powierzchnię, a jednocześnie są ciche oraz energooszczędne. Z prawej strony urządzenia znajduje się mały panel, na którym pokazuje się informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko schładza powietrze, ale też oczyszcza je z drobnoustrojów i bakterii dzięki dołączonemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI wieku również i ten model może być obsługiwany przez telefon albo tablet. W tym celu ma wbudowaną funkcję Wi-Fi. Wówczas możemy nim kierować zdalnie.

, ,

Related posts

Latest posts

Szukamy danych odnośnie budowania nieruchomości

Rozpoczynając teraz budowę domu, należy wcześniej poradzić się w wielu trudnych kwestiach specjalistów. Eksperci mogą zarekomendować serwis taki jak budowa domu online, dzięki czemu wiele spraw stanie się natychmiast oczywiste.

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W dzisiejszych czasach mnóstwo imprez masowych odbywa się poza ogromnymi arenami, halami, czy salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wczasów uwielbiają imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie, bowiem firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zatroszczyć się o wszystkie niuanse.