Innowacyjne sprzęty służące do zapisu obrazu

Współcześnie coraz więcej osób interesuje się różnymi nowinkami i innowacyjnymi technologiami. Nierzadko można spotkać się z opinią, że takie zainteresowania są domeną panów i to twierdzenie znajduje potwierdzenie w większej części przypadków. Z tego też powodu niejednokrotnie odpowiednim pomysłem na prezent dla mężczyzn są różnorodne technologiczne nowinki. Aktualnie dynamicznie rozwijają się niezwykle różne technologie, chociażby ta związana z komputerami.

Wymyślane są coraz bardziej zaawansowane przyrządy mobilne o dużej liczbie rpaktycznych funkcji.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www szkolenie testowanie a tam oczekują na Ciebie materiały warte uwagi. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony!

W dużej mierze rozwinęła się także fotografia oraz technologia rejestrowania obrazu. Z tą drugą kwestią wiążą się bezpośrednio wyspecjalizowane przyrządy. Kamery wideo z początku były przyrządami w pierwszje kolejności dużymi, a do tego ich możliwości nie były specjalnie imponujące. Od tamtej pory bardzo dużo się zmieniło, obecnie osoba niezainteresowana tego typu technologią mogłaby być bardzo zaskoczona możliwościami współczesnych urządzeń.

Do nagrywania w ruchuKamera GoPro Hero 4, a także bardzo wiele innych modeli tej znanej marki, została stworzona do nagrywania w ekstremalnych warunkach. Owe ekstremalne warunki mogą się przejawiać na różne sposoby, na przykład jeszcze jakiś czas wcześniej ludzie nie byli w stanie opracować technologii, dzięki której można by nagrać film pod powierzchnią wody. Kamery tego rodzaju niezwykle często służą do wykonywania nagrań w ruchu. Używają ich więc zatem sportowcy, jak również miłośnicy rozmaitych ryzykownych rozrywek. By taki film mógł zostać nagrany, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe. Kamery GoPro łączą w sobie znaczny poziom trwałości z najwyższą z możliwych jakością obrazu.

Filmowanie z lotu ptaka

Filmowanie z powietrza

Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio często można usłyszeć o stosowaniu tak zwanych dronów. Są to specjalne urządzenia bezzałogowe, służące rozmaitym celom. Stosowane są na przykład przez armię, ale także przez amatorów nagrywania filmów. Za pomocą kamery przymocowanej do takiego urządzenia możliwe jest zarejestrowanie filmu z góry, co daje wielkie możliwości. W ten sposób filmowane są na przykład duże wydarzenia kulturalne czy sportowe. Przykładem takiego urządzenia jest DJI Phantom, urządzenie, które zapewnia bardzo dobrą jakość nagrań, lecz jego cena nie jest najniższa.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.