W jaki sposób ozdobić dom za pomocą drabiny? To banalne – sprawdź!

Tydzień pisała do mnie koleżanka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedząc, że piszę bloga na ten temat chciała spytać się o radę. Planuje bowiem wybór drabiny z drewna do domu.

Zdziwiła mnie bardzo takim koncepcją na aranżację pomieszczenia. Jako, że nie przepadam za sytuacją gdy ktoś wie coś o czym nie miałam pojęcia – szczególnie gdy chodzi o wnętrzarstwo, dzięki temu postanowiłam zgłębić temat. Sporo oryginalnych koncepcji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z postarzaną drabiną z drewna znalazłam w Internecie – poznaj tutaj. Byłam mega zaskoczona, a pomysły bardzo fajnie wyglądały. Mam pomysł również postawienie takiej drabinki u siebie w przedpokoju.

Jeśli niezwykle emocjonuje Cię podnoszona w tym miejscu sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie omawiającym pokrewne tematy.

Może posłużyć za fajny wieszak, lub półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny drewnianej jest jednak zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Rewelacyjna koncepcja! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, możemy podwiesić u góry, patelnie czy chochle. Tym samym te bibeloty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Takie cudo zakupimy w każdym hipermarkecie z meblami czy narzędziami. Jednak zalecamy także odwiedzić pchle targi, albo poszukać znajomego, czy nie posiada jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją wyczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć barwną farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję – więcej zobacz na . Drewnianą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z wnętrz.

, , , ,

Related posts

Szukamy danych odnośnie budowania nieruchomości

Rozpoczynając teraz budowę domu, należy wcześniej poradzić się w wielu trudnych kwestiach specjalistów. Eksperci mogą zarekomendować serwis taki jak budowa domu online, dzięki czemu wiele spraw stanie się natychmiast oczywiste.

Z jakiego powodu dom to marzenie wielu osób, w jaki sposób rozsądnie zabrać się za jego stawianie

Swój dom to ogromne marzenie wielu osób. W naszym kraju jednak jest to bardzo kosztowne marzenie, gdyż postawienie domu to koszt co najmniej kilkuset tysięcy złotych. Przeważnie konieczne jest albo wsparcie rodziny, albo wzięcie kredytu bankowego, raczej niedużo osób będzie mogło wybudować dom bez tego. Chyba najważniejszą rzeczą, od której trzeba rozpocząć, jest znalezienie odpowiedniej działki budowlanej.

Budowa domu – zgłoszenie budowania i pozwolenie budowlane|Inwestycja budowlana – od czego rozpocząć?|Inwestycja w budowę domu czy mieszkanie – na co się zdecydować?

Budowa domu to droga i skomplikowana inwestycja, którą prościej będzie przeprowadzić, planując wcześniej poszczególne etapy prac budowlanych. Trzymając się planu, łatwiej przewidzieć koszty w konkretnym etapie oraz materiały, które są koniecznie do danych prac. W planach trzeba ująć przede wszystkim uzyskanie pozwoleń na budowę. Inwestycje budowlane należy zacząć od dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności, które są podstawą rozpoczęcia budowy.

Jak łatwo i niebanalnie odmienić własne cztery ściany?

Ostatnio ogromną renomą cieszą się wszelkiego rodzaju usługi i produkty służące do prostego i efektownego odmieniania mieszkań czy domów. Z pomocą osobom, które są zainteresowane remontem lub chociażby dekoracyjnymi korektami przychodzą sklepy, w których można wybierać w niezliczonej ilości produktów. Najistotniejszą kwestią, która często bardzo przeszkadza w przeprowadzeniu remontu jest nie tyle niedobór właściwych gadżetów czy fasonów, ale właśnie nadmiar dostępnych możliwości, co powoduje dezorientację nawet u specjalistów.

Latest posts

Szukamy danych odnośnie budowania nieruchomości

Rozpoczynając teraz budowę domu, należy wcześniej poradzić się w wielu trudnych kwestiach specjalistów. Eksperci mogą zarekomendować serwis taki jak budowa domu online, dzięki czemu wiele spraw stanie się natychmiast oczywiste.

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W dzisiejszych czasach mnóstwo imprez masowych odbywa się poza ogromnymi arenami, halami, czy salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wczasów uwielbiają imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie, bowiem firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zatroszczyć się o wszystkie niuanse.