W jaki sposób ozdobić dom za pomocą drabiny? To banalne – sprawdź!

Tydzień pisała do mnie koleżanka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedząc, że piszę bloga na ten temat chciała spytać się o radę. Planuje bowiem wybór drabiny z drewna do domu.

Zdziwiła mnie bardzo takim koncepcją na aranżację pomieszczenia. Jako, że nie przepadam za sytuacją gdy ktoś wie coś o czym nie miałam pojęcia – szczególnie gdy chodzi o wnętrzarstwo, dzięki temu postanowiłam zgłębić temat. Sporo oryginalnych koncepcji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z postarzaną drabiną z drewna znalazłam w Internecie – poznaj tutaj. Byłam mega zaskoczona, a pomysły bardzo fajnie wyglądały. Mam pomysł również postawienie takiej drabinki u siebie w przedpokoju.

Jeśli niezwykle emocjonuje Cię podnoszona w tym miejscu sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie omawiającym pokrewne tematy.

Może posłużyć za fajny wieszak, lub półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny drewnianej jest jednak zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Rewelacyjna koncepcja! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, możemy podwiesić u góry, patelnie czy chochle. Tym samym te bibeloty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Takie cudo zakupimy w każdym hipermarkecie z meblami czy narzędziami. Jednak zalecamy także odwiedzić pchle targi, albo poszukać znajomego, czy nie posiada jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją wyczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć barwną farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję – więcej zobacz na . Drewnianą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z wnętrz.

, , , ,

Related posts

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny towar, który posiada właściwie każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

W współczesnych czasach jest wiele przedmiotów, które posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i oczywistym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Dlatego też rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtenczas dopiero wychodzi, że nie można się bez nich obejść.

W co powinno się wyposażyć się przed odnawianiem domu?

Nie da się zanegować zjawiska, że nasze własne mieszkanie jest miejscem, o które chcemy zadbać najbardziej jak tylko umiemy. To właśnie tam bowiem spędzamy największa ilość swojego czasu w czasie całego życia, dlatego też posiadanie komfortowych warunków wydaje się być pod każdym względem umotywowane. W związku z takim stanem rzeczy czynimy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby nasze domowe powierzchnie mogły prezentować się atrakcyjnie wzrokowo i jednocześnie funkcjonalnie.

Inteligentne ogrzewanie – marzenie Krakowian na zimniejsze dni…

Gusta, również co do pogody, mamy bardzo różne. Jedni z nas kochają lato, inni wiosnę, a jeszcze inni zimę. Znaczna część społeczeństwa jednak nienawidzi, kiedy jest zimno. Wtedy narzekamy, iż nie mamy na nic ochoty, czas na dworze spędza się niemiło. Uwielbiamy za to schować się w przytulnym mieszkaniu, zaszyć przy kominku albo pod kocem z ciepłą herbatą oraz książką. W takich chwilach cieszymy się, że memy swój azyl, miejsce, które chroni nas od niezbyt przyjemnej rzeczywistości. Jednak jest to możliwe tylko wtedy, kiedy mamy świetne i sprawne inteligentne ogrzewanie kraków.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.