Każdy laptop potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza te, które bywają używane w pracy

W naszym kraju jest takie prawo, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w biurach, powinien posiadać oryginalny program.
Z pewnością wszyscy pamiętamy skandal oraz ośmieszenia, na jakie wystawiona była policja, gdy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Ścigają takie rzeczy wśród Polaków, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Dziś tego typu działania są już bardzo rzadkie. Wszystkie firmy zdają sobie sprawę, że laptopy, które są w budynku i używane są przez PRacowników, muszą posiadać legalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To szalenie istotne. Musimy przechowywać na to fakturę i w razie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście możemy liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani jak najlepsi klienci.

Podoba Ci się ten tekst? Jeżeli masz chęć zdobyć więcej informacji, odszukaj www (http://www.efematic.pl/), które posiada równie interesujące informacje.

W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, aby zrobić przeszkolenie z nowego programu. Będzie to zapewne niezwykle użyteczne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie daje dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy dostać również gwarancję.

, , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.