Przy dekorowaniu łazienki czy kuchni, najczęściej szukamy detali, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie ze zwykłymi płytkami pomału odchodzą w zapomnienie. Teraz Polacy stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykańczało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Współcześnie pomału odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Nierzadko bywa to przykładowo kamień lub szkło. Nawet drewno czuje się dobrze w wilgotnych pomieszczeniach.

Jeżeli chcesz uzyskać uzupełniające dane na przedstawiany temat, odkryj ponadto pozostałe nasze strony na pokrewny temat – one też są interesujące.

Powinno być tylko odpowiednio zabezpieczone. Jest zatem pytanie, czy klienci już całkiem zrezygnowali z płytek? Rzecz jasna, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie trochę się zmieniły. Dzisiaj kładzie się dla przykładu delikatne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu i wybiera jakiś fragment ściany, który pragniemy wyeksponować. Tam przykleja się dekory. Są to kafelki o wyrazistym kolorze i wzorze, które powinny przyciągnąć oko. Bardzo modne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem płytki, które co chwilę można zobaczyć na lizbońskich ulicach. Opcji mamy jednak znacznie więcej. Mogą być to piękne kwiaty czy geometryczne wzory. Dostępność kolorów również zwala z nóg. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne mają też różny kształt. Mogą być to małe kwadraciki naniesione na siatkę.

Często spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory mają intensywne kolory, raczej nie kładzie się ich na całej ścianie.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.