Przy dekorowaniu łazienki czy kuchni, najczęściej szukamy detali, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie ze zwykłymi płytkami pomału odchodzą w zapomnienie. Teraz Polacy stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykańczało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Współcześnie pomału odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Nierzadko bywa to przykładowo kamień lub szkło. Nawet drewno czuje się dobrze w wilgotnych pomieszczeniach.

Jeżeli chcesz uzyskać uzupełniające dane na przedstawiany temat, odkryj ponadto pozostałe nasze strony na pokrewny temat – one też są interesujące.

Powinno być tylko odpowiednio zabezpieczone. Jest zatem pytanie, czy klienci już całkiem zrezygnowali z płytek? Rzecz jasna, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie trochę się zmieniły. Dzisiaj kładzie się dla przykładu delikatne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu i wybiera jakiś fragment ściany, który pragniemy wyeksponować. Tam przykleja się dekory. Są to kafelki o wyrazistym kolorze i wzorze, które powinny przyciągnąć oko. Bardzo modne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem płytki, które co chwilę można zobaczyć na lizbońskich ulicach. Opcji mamy jednak znacznie więcej. Mogą być to piękne kwiaty czy geometryczne wzory. Dostępność kolorów również zwala z nóg. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne mają też różny kształt. Mogą być to małe kwadraciki naniesione na siatkę.

Często spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory mają intensywne kolory, raczej nie kładzie się ich na całej ścianie.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.