Ciekawy sposób na odchudzanie za pomocą lasera

W czasie przeprowadzania co poniektórych zabiegów odchudzających, stosuje się czasami technologię zimnego lasera, który zmniejsza cellulIT oraz miazgę tłuszczową.
Jego działanie jest oparte na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych i na rozbiciu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.

Drzwi INVADO DArtagnan

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
laser

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
podnośniki koszowe

Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg przeprowadzany za pomocą lasera diodowego jest zupełnie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Taki laser biostymuluje naturalne kanały metaboliczne za pomocą czerwonego światła o długości 650-660 nm. Pod wpływem laserowego promieniowania, które przedostaje się przez skórę dochodzi do rozbicia trójglicerydów na glicerol oraz wolne kwasy tłuszczowe. Tego typu zabieg odchudzający laserem diodowym jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Można by go wykonywać też w lecie, gdyż nie zostawia jakichkolwiek śladów na powierzchni skóry. urządzenie działa na komórki tłuszczowe będące tuż pod skórą. Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej zaleca się wykonywanie około 8 zabiegów w parodniowych odstępach.
Podczas tego typu terapii rekomendowane jest także dodatkowe zwiększenie aktywności fizycznej, wyważona dieta czy też intensywne nawadnianie ciała. Cena jednego zabiegu to około 100 zł. Tego typu laser (zobacz laser cięcie) diodowy jest niezwykle zalecany przy różnorodnych kłopotliwych miejscach, takich dla przykładu jak choćby: brzuch, ramiona, biodra, nogi, fałdy, które są na klatce piersiowej, podbródek i na ginekomastię. Taki laser diodowy jest właściwą metodą, która wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów przez intensywne ćwiczenia. Czasem niełatwo jest zredukować tłuszcz, który jest zaraz pod skórą, ponieważ organizm pobiera go z trochę głębiej położonych warstw i stosowanie diety nie daje oczekiwanych rezultatów.

Laser diodowy może dopomóc wyeliminować to, czego nie można zrobić za pomocą diety i aktywności fizycznej. Z przedstawianej metody nie mogą korzystać kobiety w ciąży oraz cierpiące na choroby nowotworowe lub epilepsję.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Jakiego rodzaju zawiasy będą najlepsze do monatażu bramy?

Ogólnie wiadomo, że jest to element konieczny do dowolnej bramy. To od zawiasów zależy poprawna funkcjonalność bramy oraz długość jej działania. To powoduje, że są one niezwykle istotne, zatem wybór ich musi być przemyślany.
Najczęściej do wyboru posiadamy zawiasy regulowane, które określane są również śrubowymi i zawiasy toczone.