Czy obecni ojcowie i starsi też obawiają się technologii? Czy jest jakaś możliwość by bezboleśnie oraz krok po kroku wdrożyć ich w ten inny świat?

Informatyzacja to kłopot dla uprzednich pokoleń. Doświadczeni przez długie życie, iż aby zrealizować sukces potrzebna jest jedynie praca siłowa i podstawowe umiejętności ekonomiczno-psychologiczne długo opierali się technologii.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
telefony stacjonarne

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo jak komputery, jakie miały stać się chwilową modą, jest z telefonami i tabletami. Dla nich to niepotrzebne. Jednak gdy trzeba nagle zacząć sobie szukać zawodu, obsługa sprzętów elektronicznych i programowania jest zazwyczaj kluczowym wymogiem.
Od czego więc rozpocząć, gdy chcemy obeznać z technologią osobę, która stroni od niej na wszelkie możliwe sposoby? Na początek właściwym pomysłem jest sprawić jej nietrudny w obsłudze telefon. Telefony dla seniora są dystrybuowane w Polsce przez firmy specjalizujące się w tej kwestii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie sprawdź stronę najnowszy wpis.

Zaintrygowały Cię myśli zawarte w naszym wpisie? Czujesz jednak braki? Zatem namawiamy do nowej strony – naciśnij tu uniwersalne kamery cofania i przeloguj się tam.

Usunięto z nich sporo nieprzydatnych funkcji, które są tylko po to, by zamienić smartfon w realny kombajn do wszystkiego. Rozmaity sprzęt ma funkcję jak telefony stacjonarne, przy czym jest przenośny oraz można z niego wysłać sms lub wejść do sieci. Te trzy kwestie bywają tak naprawdę dobre dla osoby, jaka styka się z problemem po raz pierwszy. Telefony stacjonarne wychodzą powoli z obiegu i dobrze by zastąpić ich pozycję czymś nowym. Więcej interesujących wiadomości znajdziesz na tej stronie zdecydowanie więcej przeczytasz na tej stronie. Każdy starzy powinien być zadowolony. Jasne, że w późniejszym okresie, kiedy już zaznajomi się z technologią może sobie zmienić telefony dla seniora na coś nowszego, z dostępem do aplikacji i wszystkich rzeczy, które młodsi wykorzystują w codziennym życiu.

A może dzięki konkretnym aplikacjom zacznie realizować swoje marzenia z młodości?
Nie zapominajmy jednak, by nie wrzucać seniorów od razu na głęboką wodę. Wszystko trzeba robić krok po kroku.

, ,

Related posts

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.

Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na kamerowany, bądź fotografowany cel.
Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy posiada gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.

PROD19

Kiedy chcemy kupić nowy komputer zastanawiamy się czy wybrać komputer stacjonarny, komputer osobisty czy może notebooka. Najczęściej późniejszy wybór jest pomiędzy tymi dwoma ostatnimi możliwościami. Jeżeli chodzi o laptopy, to faktycznie jest ich sporo. Musimy sporo się nagłowić w czasie wybierania, ale najsensowniejsza będzie sprawdzona firma Samsung Laptopy, tej firmy to naprawdę dobry wybór. Nie można do niczego się przyczepić.

Co zrobić, gdy nasz komputer zaczyna się psuć? Czy opłaca się wtedy udać się do serwisu?

Przychodzi taki czas, że każdy sprzęt elektroniczny odmawia posłuszeństwa, najgorzej gdy dzieje się to w najbardziej niedogodnym czasie, wtedy gdy jest nam najbardziej potrzebny. Obecnie na miano tego typu niezbędnego, acz awaryjnego sprzętu zasługuje komputer. Korzysta z niego sporo osób, jest potrzebnej w każdej dziedzinie, używamy go w domach, na całym świecie w wielu miejscach palą się monitory, na których wyświetlają się mniej lub bardziej ważne informacje.

Niedawno miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najlepiej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo serca w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.