Jak rośnie obecnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy można na nim zauważyć.

Rynek urządzeń z ekranami dotykowymi rośnie w ogromnym tempie. W ciągu roku na całym świecie sprzedają się miliony tego typu urządzeń, a co parę miesięcy ukazują się kolejne odsłony najbardziej popularnych serii.

pieniądze

Autor: Rikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nowych premier budzi wiele emocji, a największe chyba będą dotyczyć firmy Apple. W wielu krajach smartfony z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie potrafią stać nawet po kilka dni w kolejce, żeby jako pierwsi kupić najnowszy iphone 8 – iphone 8. Tak naprawdę smarftony Apple budziły emocje już od najwcześniejszych modeli.

Wszystkie omawiane tu informacje pod tym hiperłączem (https://www.c-l.pl/wlokna-szklane/) są bardzo interesujące, więc nie czekaj dłużej, tylko znajdź większą ilość wiadomości, które Cię fascynują.

Tak samo dokładnie wyglądało to w roku 2008, kiedy ukazał się iphone3, ale też w latach późniejszych, kiedy na rynek wchodziły następne modele. W przypadku innych firm jest bardzo podobnie, przykładowo seria Galaxy Samsunga także w błyskawicznym tempie znika ze sklepów jak tylko się tam zjawi.

Ale na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem jest dużo więcej. Niektóre firmy będą więc konkurować nie tylko wielkością ekranu i ilością rdzeni, ale też nietypowymi funkcjami. Na przykład kazam tv 4.5 w pierwszej chwili wygląda jak zwykły, dobrze wyposażony smartfon oparty na Androdzie (ceneo.pl/24532185). Lecz tym, co go wyróżnia pośród innych jest tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie programów telewizyjnych.

Tak duża popularność telefonów i fakt, że zmienia się je coraz częściej, ma także wpływ na rynek związany z akcesoriami, który rośnie w dynamicznym tempie. Klienci kupują przede wszystkim kable, ładowarki i słuchawki, a także najróżniejsze obudowy i etui, na przykład takie jak iphone bumper.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.