Jak rośnie obecnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy można na nim zauważyć.

Rynek urządzeń z ekranami dotykowymi rośnie w ogromnym tempie. W ciągu roku na całym świecie sprzedają się miliony tego typu urządzeń, a co parę miesięcy ukazują się kolejne odsłony najbardziej popularnych serii.

pieniądze

Autor: Rikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nowych premier budzi wiele emocji, a największe chyba będą dotyczyć firmy Apple. W wielu krajach smartfony z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie potrafią stać nawet po kilka dni w kolejce, żeby jako pierwsi kupić najnowszy iphone 8 – iphone 8. Tak naprawdę smarftony Apple budziły emocje już od najwcześniejszych modeli.

Wszystkie omawiane tu informacje pod tym hiperłączem (https://www.c-l.pl/wlokna-szklane/) są bardzo interesujące, więc nie czekaj dłużej, tylko znajdź większą ilość wiadomości, które Cię fascynują.

Tak samo dokładnie wyglądało to w roku 2008, kiedy ukazał się iphone3, ale też w latach późniejszych, kiedy na rynek wchodziły następne modele. W przypadku innych firm jest bardzo podobnie, przykładowo seria Galaxy Samsunga także w błyskawicznym tempie znika ze sklepów jak tylko się tam zjawi.

Ale na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem jest dużo więcej. Niektóre firmy będą więc konkurować nie tylko wielkością ekranu i ilością rdzeni, ale też nietypowymi funkcjami. Na przykład kazam tv 4.5 w pierwszej chwili wygląda jak zwykły, dobrze wyposażony smartfon oparty na Androdzie (ceneo.pl/24532185). Lecz tym, co go wyróżnia pośród innych jest tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie programów telewizyjnych.

Tak duża popularność telefonów i fakt, że zmienia się je coraz częściej, ma także wpływ na rynek związany z akcesoriami, który rośnie w dynamicznym tempie. Klienci kupują przede wszystkim kable, ładowarki i słuchawki, a także najróżniejsze obudowy i etui, na przykład takie jak iphone bumper.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Jakiego rodzaju zawiasy będą najlepsze do monatażu bramy?

Ogólnie wiadomo, że jest to element konieczny do dowolnej bramy. To od zawiasów zależy poprawna funkcjonalność bramy oraz długość jej działania. To powoduje, że są one niezwykle istotne, zatem wybór ich musi być przemyślany.
Najczęściej do wyboru posiadamy zawiasy regulowane, które określane są również śrubowymi i zawiasy toczone.