Wybierz na wakacyjną wycieczkę do Wrocławia. Odwiedź najciekawsze miejsca w mieście!

W słoneczne dni opłaci się zabrać torbę i wyruszyć na wyprawę po jednym z najpiękniejszych miast w Polsce! Zobacz to miejsce i przekonaj się dlaczego jest tak wychwalane.

Miejsca, w których nie może Cię nie być

Konstrukcje stalowe są powszechnie używane przy różnego typu budowach

Autor: glasseyes view
Źródło: http://www.flickr.com

Fantazja ludzka nie ma granic, właśnie dzięki temu mamy możliwość podziwiać i używać wielu różnorodnych dzieł współczesnej architektury (kliknij tutaj). Architekci w swoich pomysłach próbują użyć przeróżnych materiałów. Wybierając się do Wrocławia należy koniecznie zobaczyć Halę Ludową. W 2006 r. została wciągnięta na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jak również wzięta za jedno z największych osiągnięć budownictwa XX wieku. W środku Hali wyodrębniono przestrzeń dla Centrum Poznawczego, gdzie można poznać jej historię czy przyczynę istnienia. Ze względów swojej obszernośći jest punktem rozlicznych występów czy imprez. Przy Hali położona jest największa z fontann w kraju, a otacza ją malowniczy Park Szczytnicki.

Jeżeli jesteś zdania, że informacje umieszczone w tym artykule są warte Twojej uwagi, kliknij tutaj – ten użyteczny serwis (http://dkrm.com.pl/dekarstwo-wroclaw-dkrm/) też Cię zaciekawi!

Rozłożona jest na powierzchni 1 ha, uzbrojona w 800 punktów świetlnych i 300 dysz wodnych – w trakcie pokazów robi niezapomniane wrażenie. Wrocław w swoim dorobku ma również interesujące konstrukcje stalowe – nasze propozycje. W niedalekiej odległości od Hali stoi Iglica. Ta budowa waży 40 ton i ma 96 m. wysokości. Zbudowana została w trakcie przebiegu Wystawy Ziem Odzyskanych, która miała pokazać triumf zwierzchnictwa Polskiej Republiki Ludowej na terytoriach zachodnich.
Zachwyć się pięknem przyrody

Wrocław może pochwalić się najstarszym Zoo w kraju. Dodatkowo w Zoo zamieszkuje koło 12 000 stworzeń z ponad 1000 ras, więc jest to również najliczniejsze Zoo w Polsce. Czynnie uczestniczy w ratowaniu zagrożonych gatunków. Zoo ciągle stara się uatrakcyjnić swoją propozycję – z tego powodu możemy również zobaczyć tam Afrykanarium. Jest to unikalny kompleks w którym zobaczymy zwierzęta mieszkające w wodach Afryki. Składa się z 19 akwariów i zbiorników wodnych, które zamieszkują rekiny i inne duże ryby pelagiczne. By ich podziwianie było prawdziwą przyjemnością został zaprojektowany akrylowy tunel mający 18 m. Cała rozpiętośc Afrykanarium to niemalże 2 ha! Więc jeśli nie wiesz co zrobić w piękny wakacyjny dzień, koniecznie wybierz się na wypad do Wrocławia. Z pewnością pobyt w Zoo wywrze niezapomniane wrażenia.

, ,

Related posts

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozważających instalację kominka w swoim salonie zadaje sobie pytanie - czy warto? Kominek to nie jedynie oszczędne źródło ogrzewania lecz również bez wątpliwości ozdoba, która zagwarantuje interesującą atmosferę a także klimat w salonie.
Postawienie kominka łączy się z pewnymi kosztami i mnóstwo właścicieli domków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy na pewno warto postawić kominek.

Projektowanie przemysłowe okazuje się być naprawdę pomocne

Dzisiaj bardzo ciężko w przedsiębiorstwach okazuje być się obejść bez wiedzy, jaką proponuje nam it. Dlatego powinniśmy zadbać o to, aby była ona prowadzona na odpowiednim poziomie, a informatycy, którzy będą dla nas pracować, muszą okazać się być prawdziwymi specjalistami.
Czy zainteresuje nas wsparcie it?
Obowiązkowo powinniśmy zaznaczyć, któremu Informatykowi powierzyć dział informatyczny własnej działalności, tak żebyśmy uzyskiwali gwarancję, że wszystko będzie świetnie funkcjonowało.

Istotna rola komputera w życiu człowieka

Współcześnie zapewne trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez komputera. Współczesne komputery zachwycają współczesnymi funkcjami, markowym wyglądem i kreacyjnym designem, dodatkowo nie wolno odmówić im rozległej praktyczności.

Jakie klimatyzatory są znakomitym rozwiązaniem dla firmy?

Propozycja sprzętów klimatyzacyjnych firmy Fujitsu jest bardzo obszerna.
Duża ilość wersji, jakich oznakowanie dla osób nie związanych z branżą klimatyzacyjną może być nieco myląca (dla przykładu ASYG09LE i ASYG09LT to dwa odmienne modele pod kątem tak designu, jak i parametrów pracy), niezwykle komplikuje podjęcie decyzji, jaki klimatyzator czy też system klimatyzacji nabyć.