Krótka prezentacja najnowszych procesorów, jakie się pojawiły w ostatnich miesiącach dla platform serwerowych.

Wielu osobom komputery kojarzą się z normalnymi laptopami albo PC-tami, jakie w większości domów i biur będą się znajdować. Lecz w zastosowaniach przemysłowych wykorzystuje się także różnego rodzaju serwery, na których instalowane jest oprogramowanie użytkowe.

intel xeon e5-1620

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
internetowy

Autor: Matt Eagles
Źródło: http://www.flickr.com
Takie serwery mogą kosztować dużo więcej, niż normalne komputery, lecz to wynika z faktu, że posiadają dużo lepsze jakościowo komponenty, dedykowane do tego, aby radzić sobie w przemysłowych zastosowaniach. Na przykład producenci procesorów przeznaczają do nich specjalne serie, trochę się jednak różniące od tego, co się instaluje w zwykłych komputerach. Na przykład w ostatnim czasie Intel zaproponował nową serię serwerowych okładów, pośród których najtańszą wersją jest intel xeon e5-1620 – jak Twoja opinia o intel xeon e5-1650?.
pudełko na prezent

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Ten właśnie układ przeznaczony jest do konfiguracji jedno-procesorowej, tak samo jak jego mocniejszy brat czyli intel xeon e5-1650. Obie te konstrukcje są niezwykle wydajne, posiadają dużą rdzeni rdzeni i podręcznej pamięci i wszystko wskazuje na to, że będą często kupowane przez klientów. Z kolei do maszyn z dwoma procesorami przeznaczony jest układ intel xeon e5-2620 – Ceneo.

Jeśli szukasz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod adresem (http://rfid.zone/czy-mozna-identyfikowac-siano/), tutaj także na pewno będzie dokładnie to, czego poszukujesz.

Podobnie jak jego wcześniej prezentowani bracia ma on bardzo mocne parametry, przez co powinien doskonale sobie poradzić w biznesowych zastosowaniach.

Jeśli ktoś potrzebował nie będzie aż tak mocnej jednostki, to może się zdecydować na układ intel z77. Komputer skonfigurowany na nim bez żadnego problemu da sobie radę z obsłużeniem oprogramowania nawet w średniej wielkości firmie.

, ,

Related posts

Latest posts

W obecnych czasach większość osób robi zakupy w sieci

XXI wiek to czas, kiedy zazwyczaj co kilka sekund jakaś rzecz jest zakupiona online. Wobec tego te przedsiębiorstwa, które chcą nadal prosperować, powinny przemyśleć ten fakt.
Jeśli mamy sklep stacjonarny, to jest to spory walor.

Jaka jest kolejność wykonywania wykończeniowych prac?

Jest to dość kosztowny etap. Należy po kolei zaplanować czynności, żeby uniknąć niepożądanych kosztów i przestojów.
Na etapie wykańczania wnętrz powinniśmy podjąć bardzo wiele decyzji. Zwlekać do finalnej chwili z wybieraniem i z zakupami nie należy.

Odpowiedni strój do pracy – ważne kwestie

W wszelkiej pracy istotne są przede wszystkim kompetencje, ale istnieje także inna ważna sprawa, która często zostaje poruszna jeśli chodzi o właściwy ubiór. Każdy z nas zapewne zna termin ‘dresscode’, czyli zasady odnoszące się naszej prezencji w pracy, jednakże nie tylko estetyka jest tu znacząca, a to, co się liczy to przede wszystkim bezpieczeństwo zatrudnionego.

Jakiego typu wyposażenie znajdziemy w halach magazynowych

Magazyn jest miejscem, używanym do gromadzenia i trzymania rozmaitych przedmiotów i ładunków. Jego charakter będzie różnicować się w zależności od rodzaju przechowywanych towarów. Na przykład przy przechowywaniu artykułów spożywczych, które należy trzymać w chłodzie, przechowuje się je w magazynach o niskiej temperaturze. Będą to tak zwane chłodnie i mroźnie, z czego te drugie charakteryzują się znacznie niższą temperaturą wewnątrz.

Zastosowanie żurawi na budowie

Świetnie pamiętamy krajobraz naszej ojczyzny przed finałami Mistrzostw Europy w futbolu w zeszłym roku. Polska była jednym wielkim placem budowlanym. Postawiliśmy nowe, imponujące areny sportowe w miastach, które miały przyjmować najpopularniejszych piłkarzy starego lądu. Budowaliśmy kolejne odcinki autostrad, a także przygotowywaliśmy pomieszczenia użytku publicznego, takie jak dworce. Oprócz tego, powstało mnóstwo nowych hoteli i restauracji, gotowych na przyjęcie kibiców futbolu z całego globu.

Budowa domu, czyli o jakiego typu elementach trzeba pamiętać, by wszystko się udało

Budowa domu związana jest z koniecznością przeprowadzenia ściśle określonych prac. Pierwszym etapem jest rzecz jasna wybór projektu domu, następnie jego budowa oraz etap prac wykończeniowych.Zaczynając budowę domu, trzeba oczywiście w pierwszej kolejności uzyskać pozwolenie na prowadzenie prac budowlanych. Dopiero kiedy pozwolenie zostanie wydane będzie można pomyśleć o wybraniu projekty domów Białystok, które ma do zaoferowania. Projekty domów Białystok, które może zaproponować postawią nas przed obowiązkiem podjęcia decyzji, jakiego rodzaju dom planujemy wybudować. Pracownie architektoniczne mają bowiem do zaproponowania swoim klientom najróżniejsze projekty domów.