Obudowa do Alcatel Pixi 4 4″ – wspaniały sposób na to by puścić wodze fantazji i dać wyraz swej indywidualności

Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność. Stały się powszechnym rozwiązaniem.
Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.

obudowa do Alcatel Pixi 4 4"

Autor: Matteo Bagnoli
Źródło: http://www.flickr.com
Samsung

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Mała waga, niewielkie rozmiary, przenośny charakter smartfonów, prosta obsługa, wielofunkcyjność – wymieniać można bez ustanku. Teraz komórka znajduje cały szereg różnorakich zastosowań. To organizer, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny czy klient poczty elektronicznej. Należy zauważyć, że coraz chętniej jest wykorzystywana, zwłaszcza przez młode osoby, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej społeczności, symbol swej wyjątkowości. Rodzi się jednakże pytanie: czy telefon może rzeczywiście okazać się przydatnym „narzędziem” wyrażania siebie? Oczywiście. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego doskonałym przykładem.

Czy odnośnie prezentowanej publikacji masz więcej pytań? (http://www.sklep.doko.pl/pl/p/Modul-fotowoltaiczny-full-black-330W-HALF-CUT-35MM-EXE-SOLAR/31956) Jeśli tak, kliknij ten link – to nie powinno za nic umknąć Twojej uwadze.

Na rynku spotkamy całkiem sporo różnorodnych motywów i kolorów. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serca, żelki, zwierzaki, motory, budowle, graffiti, emotikony – oferta jest niesłychanie obszerna.

Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Nie musimy wcale poprzestać na samym etui i stworzyć własną unikatową obudowę do telefonu, umieszczając na niej dowolny nadruk.

, ,

Related posts

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.

Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na kamerowany, bądź fotografowany cel.
Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy posiada gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.

PROD19

Kiedy chcemy kupić nowy komputer zastanawiamy się czy wybrać komputer stacjonarny, komputer osobisty czy może notebooka. Najczęściej późniejszy wybór jest pomiędzy tymi dwoma ostatnimi możliwościami. Jeżeli chodzi o laptopy, to faktycznie jest ich sporo. Musimy sporo się nagłowić w czasie wybierania, ale najsensowniejsza będzie sprawdzona firma Samsung Laptopy, tej firmy to naprawdę dobry wybór. Nie można do niczego się przyczepić.

Co zrobić, gdy nasz komputer zaczyna się psuć? Czy opłaca się wtedy udać się do serwisu?

Przychodzi taki czas, że każdy sprzęt elektroniczny odmawia posłuszeństwa, najgorzej gdy dzieje się to w najbardziej niedogodnym czasie, wtedy gdy jest nam najbardziej potrzebny. Obecnie na miano tego typu niezbędnego, acz awaryjnego sprzętu zasługuje komputer. Korzysta z niego sporo osób, jest potrzebnej w każdej dziedzinie, używamy go w domach, na całym świecie w wielu miejscach palą się monitory, na których wyświetlają się mniej lub bardziej ważne informacje.

Niedawno miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najlepiej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo serca w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.