Modne akcesoria dla każdego

Jest mnóstwo ludzi, którzy interesują się technologicznymi nowinkami, również kochają współczesne gadżety. To właśnie one, dostosowane do indywidualnych zainteresowań ułatwiają i uprzyjemniają nam życie na co dzień.
Jednym z owych gadżetów jest kamera na kask. Jest doskonałym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe.

Jeżeli myślisz, że sprawy zaprezentowane w tym materiale są ciekawe, zobacz również ten link – to unikalna strona (https://airconstruction.eu/oferta-miedzyrzec-podlaski/), na której odnajdziesz podobne treści.

W sklepach są kamery zbudowane celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i miłośnikach sportów, w tym także ekstremalnych. Posiadają one wstrząsoodporne i wodoodporne obudowy, obiektywy monitorujące obszerny kadr, ciąg zaczepów i duże włączniki nagrywania, jakie bez kłopotu jest możliwość obsługiwać w rękawicach. Kupując kamerkę do zamocowania na kasku, warto przedtem mieć pojęcie jaką potrzebujemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjnym, nowoczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technologicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla zwykłego konsumenta wyposażony w technologie dotąd niedostępne na rynku normalnych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako inteligentne fruwające kamery. Najważniejszą nowością w owych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest czynna cały czas. Efektywne mijanie przeszkód wykonalne jest dzięki każdym czterem kamerkom, w jakie zaopatrzony jest Phantom 4.


Dwie kamery frontowe tworzą wolumetryczną mapę okolicy i pozwalają zauważać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron odkryje przeszkodę, może usiłować ją ominąć, a kiedy uzna, że to niewykonalne, zatrzyma się w powietrzu. Dron Phantom 4T szybować jest w stanie maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość maksymalna Phantom 4 to 72 km/h. Dron wyposażony jest też w zintegrowany gimbal i kamerę, która nagrywa filmiki w najlepszej rozdzielczości. Kamera może też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron przekazuje niezwykle osobliwą budowę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które można złożyć w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie uprzednich generacji i cechuje się nowymi genialnymi systemami.

, ,

Related posts

Latest posts

Jakiego rodzaju zawiasy będą najlepsze do monatażu bramy?

Ogólnie wiadomo, że jest to element konieczny do dowolnej bramy. To od zawiasów zależy poprawna funkcjonalność bramy oraz długość jej działania. To powoduje, że są one niezwykle istotne, zatem wybór ich musi być przemyślany.
Najczęściej do wyboru posiadamy zawiasy regulowane, które określane są również śrubowymi i zawiasy toczone.