Krótka charakterystyka mocnych kart graficznych stosowanych w profesjonalnych zastosowaniach.

Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach mają często całkowicie inną konfigurację od domowych czy biurowych sprzętów. Często umożliwiają one obsłużenie nietypowych urządzeń, rzadko używanych przez zwykłych użytkowników.

O ile wejścia USB czy expresscard stanowią pewien standard i nawet komputery domowe je posiadają, to już karta do podpinania sygnałów z przemysłowych kamer montowana będzie jedynie w zestawach obsługujących tego typu system monitoringu – ceneo.

Spodobał Cię taki tekst? To sprawdź ponadto to, w tym miejscu także są same świetne informacje (http://firetms.com/pl/blog/jak-zalozyc-firme-spedycyjna-w-14-krokach/), które z pewnością Cię zainteresują.

W przypadku komputerów przeznaczonych do projektów CAD czy skomplikowanej obróbki grafiki niezwykle istotną rolę będą z kolei odgrywać karty graficzne. I to specjalnie dedykowane do takich właśnie rozwiązań, z odpowiednią architekturą wewnętrzną i wydajnością.

rozmowa przez sieć

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo ceniona wśród profesjonalistów jest seria kart firepro.

Ciekawi Cię, jakie były autorskie źródła? Więc muszę namówić Cię, abyś zajrzał na moją świeżą witrynę. Tam poznasz prawdę.

Już najprostszy model, czyli firepro v4900 posiada na tyle mocne parametry, że bez żadnego problemu da sobie radę z zaawansowanymi zadaniami, a dzięki opcji podłączenia kilku monitorów znajdzie też zastosowanie w monitoringu. Jeszcze lepsze parametry posiada następny przedstawiciel rodziny, czyli firepro w5000, wykorzystana w nim specyfikacja będzie pozwalać na jeszcze wydajniejszą obróbkę grafiki.

Uzupełnieniem modeli z tej serii jest firepro w5100, wszystkie opisywane przed chwilą karty stanowią nową generację urządzeń do zastosowań profesjonalnych – ile dałeś za firepro w5100. Dzięki tak dużej różnorodności modeli firma AMD ma ofertę zarówno dla nisko budżetowych roboczych stacji, jak też bardzo wydajnych zestawów.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Perspektywa realności jest zależna od miejsca zamieszkania. To niezaprzeczalny fakt, a często i nie brany pod uwagę

Zabawne jest to, jak jak bardzo może się różnić nasza perspektywa zależnieod miejsca w którym mieszkamy.
Mieszkańcy dużych miast, starsi i młodsi funkcjonująnieco odmiennie niż ludzie mieszkający na wsi. To raczej normalne zjawisko, ale bardziej zastanawiające jest to, że mieszkańcy dużych miast marzą o tym, aby wyprowadzić się na wieś, i odwrotnie, mieszkańcy wsi z zazdrością patrzą na tych, co mieszkają w mieście szeregu możliwości.

Płytki wyborne do każdego rodzaju pomieszczenia w mieszkaniu

Jeżeli masz chęć wyselekcjonować do swojego mieszkania odpowiednie płytki musisz mieć na uwadze, iż współcześnie na rynku jest ogromny dobór, co sprawia, że często trudno zdecydować nam się na stosowny rodzaj glazury. Płytki różnią się od siebie formatem, formą, kolorem i strukturą, co sprawia, że do każdego miejsca należy wybrać ich odmienny rodzaj. Wszystkie płytki podłogowe muszą jednakże wyróżniać się odpornością na eksploatację, a także nie mogą bardzo łatwo się wycierać. Jeśli będą one odporne, wówczas to będą nam służyć przez wiele lat i nie będziemy musieć się kłopotać, iż przy najmniejszym uderzeniu ulegną one unicestwieniu.