Kreatywne szafki nocne – sprawdź najfajniesze pomysły!

Potrzebujesz konceptu na to, jak wykonać szafkę nocną? Pomożemy ci. Dziś publikujemy pomysły na kreatywne szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę rewelacyjnie wyglądających koncepji znalazłam na stronie WWW . Jednak w czasie oglądania tych pomysłów przemyślałam, czy nie można wykonać tego jeszcze ciekawiej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, ciekawie wyglądające stare półki, albo skrzynie na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – hamuje nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do wykonania nocnej szafki potrzeba nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Możemy także wykorzystać do tego trochę wyższy, ozdobny niewielki stolik. Albo stare, stylowe biurko. Dzielimy mebel na pół, przybijamy do ściany po dwóch stronach łóżka, dostawiamy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była także lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na książkę, albo inną niezbędną nam przy łóżku rzecz – źródło artykułu.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy hurtownia budowlana włocławek tego tematu zachęcamy do następnego artykułu, który czeka na Ciebie pod poniższym linkiem. W nim rozwieją się wszystkie Twoje rozterki.

Również ładną i elegancją szafką nocną może być taka, podoba do piętrowej patery na ciasta, ustawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy zadbać, by była ona dużo większa.

Każde z pięterko może być na inne przeczy, a najwyżej, na czubku możemy zamontować niewielką lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli żarówka będzie na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w dowolnym kierunku.
Wygląd półki możemy urozmaicić wieszając zaraz nad nią jakiś mały obrazek, albo fotografię. Doda to klimatu i niepowtarzalności wnętrzu.

Czy na tej witrynie (https://oknar-internorm.pl/poradniki/design) wyszukałeś wszelkie potrzebne treści? Jeśli masz brak, to zapraszamy na nową. Kliknij w poniższy link i już.

, , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.