Kreatywne szafki nocne – sprawdź najfajniesze pomysły!

Potrzebujesz konceptu na to, jak wykonać szafkę nocną? Pomożemy ci. Dziś publikujemy pomysły na kreatywne szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę rewelacyjnie wyglądających koncepji znalazłam na stronie WWW . Jednak w czasie oglądania tych pomysłów przemyślałam, czy nie można wykonać tego jeszcze ciekawiej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, ciekawie wyglądające stare półki, albo skrzynie na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – hamuje nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do wykonania nocnej szafki potrzeba nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Możemy także wykorzystać do tego trochę wyższy, ozdobny niewielki stolik. Albo stare, stylowe biurko. Dzielimy mebel na pół, przybijamy do ściany po dwóch stronach łóżka, dostawiamy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była także lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na książkę, albo inną niezbędną nam przy łóżku rzecz – źródło artykułu.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy hurtownia budowlana włocławek tego tematu zachęcamy do następnego artykułu, który czeka na Ciebie pod poniższym linkiem. W nim rozwieją się wszystkie Twoje rozterki.

Również ładną i elegancją szafką nocną może być taka, podoba do piętrowej patery na ciasta, ustawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy zadbać, by była ona dużo większa.

Każde z pięterko może być na inne przeczy, a najwyżej, na czubku możemy zamontować niewielką lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli żarówka będzie na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w dowolnym kierunku.
Wygląd półki możemy urozmaicić wieszając zaraz nad nią jakiś mały obrazek, albo fotografię. Doda to klimatu i niepowtarzalności wnętrzu.

Czy na tej witrynie (https://oknar-internorm.pl/poradniki/design) wyszukałeś wszelkie potrzebne treści? Jeśli masz brak, to zapraszamy na nową. Kliknij w poniższy link i już.

, , ,

Related posts

Latest posts

Osłaniamy okna

Własny kąt to własna ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do którego podążamy po trudnym dniu w pracy, aby w końcu odpocząć i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Kiedy chcemy się odizolować od całego świata, zazwyczaj używamy zasłon. Nie tak dawno temu w każdym polskim oknie mogliśmy zobaczyć jak powiewała śnieżnobiała firaneczka lub pstrokata zasłona. Po tym mogliśmy poznać, że ten dom ma właścicieli, którzy o niego dbają.

Jak dbać o funkcjonalne wyposażenie swojej kuchni? Warto brać pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność oraz użyteczność sprzętu AGD

Prawdopodobnie żaden człowiek dorosły nie ma wątpliwości co do tego, że jego mieszkanie jest dość ważną kwestią w życiu. Jest to całkiem logiczne i zrozumiałe, ponieważ w naszych „czterech kątach” spędzamy przeważającą większość czasu, szczególnie tego wolnego. W związku z tym dość łatwo przywiązujemy się do domowych wnętrz. To właśnie w naszym domu przeżywamy najważniejsze chwile w swoim życiu, tutaj spędzamy czas ze swoimi najbliższymi, wychowujemy dzieci, jak również obchodzimy urodziny i inne okazje. W takiej sytuacji, nic dziwnego, że tak wiele osób wydaje sporą ilość środków finansowych na zakup niezbędnych elementów wyposażenia wnętrz, które nie tylko odpowiednio się prezentują, utrzymując wysokie walory wizualne i estetyczne, ale również są funkcjonalne, dzięki czemu nasze codzienne życie jest znacznie prostsze i bardziej efektywne.

Palenisko w eleganckim domu

Kominek w domu pragnie posiadać coraz więcej osób. Paleniska nie mieszczą się już jedynie w domach jednorodzinnych. W tym momencie paleniska coraz częściej montowane są w mieszkaniach w formie kolejnego źródła ciepła oraz jako element dekoracyjny.

Rozległe wykorzystanie otoczaków w aranżacji domu, ogrodu i mieszkania

Otoczaki znajdują dzisiaj niezmiernie ogromne zastosowanie, wolno je swobodnie zastosować w ogrodzie, domu bądź mieszkaniu, są także używane jako bruk. Otoczaki są to kamienie naturalne, jakie powstają przy pomocy wody. Są to elementy skał bądź też minerału, które są zaokrąglane i wygładzane podczas transportu właśnie przez wodę. Otoczaki mają przeróżne barwy, kształty oraz rozmiary.

Jak znaleźć dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Podczas wykańczania mieszkania, jednym z ważniejszych elementów jest podłoga. Jeżeli zdecydowaliśmy się na przykład na panele, niezbędne jest także zamontowanie odpowiednich listew przy podłodze. Listwy przypodłogowe nie tylko są bardzo istotne ze względów estetycznych, ale również mogą spełnić inne funkcje. Możemy na przykład schować za nimi różne przewody elektryczne, które trzeba poprowadzić przez cały pokój.

Współcześnie trendy w urządzaniu mieszkań

Aranżowanie mieszkania oraz domu wymaga ogromnego nakładu pracy oraz pieniędzy. Z reguły oznacza także korzystanie z licznych inspiracji, dzięki którym liczymy na odszukanie satysfakcjonującego pomysłu jeśli chodzi o własne wnętrza.