Jak rozsądnie korzystać z popularnych stron w sieci? Przynoszą więcej plusów, czy wręcz odwrotnie?

Trudno sobie obecnie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez dostępu do wielu różnorodnych technologii. Kształtują one życie w dwudziestym pierwszym wieku powodując, że jest łatwiejsze oraz ciekawsze.

Film w telewizji

Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
To także oczywiście powoduje, że mamy zawsze spory wybór w dziedzinie różnych usług.

Prezentowany artykuł omawia naprawdę istotnie sprawy, ale zobacz jeszcze tamto źródło – na pewno uznasz, że są godne uwagi.

Złośliwi powiedzą, że zabiera to czas, iż zamiast skupić się na czymś poważnym, uparcie korzystamy z tych możliwości więc nie zajmujemy się sprawami pożytecznymi. Tak naprawdę jednak nie ma co tu demonizować, gdyż powinniśmy ujrzeć w tym wady oraz zalety.

Weźmy tu np. YouTube, portal, jaki znają prawdopodobnie wszyscy użytkownicy internetu. Znajdziemy tam nie tylko muzyczne klipy, filmy długometrażowe, lecz również śmieszne filmiki, które faktycznie zabierają czas, instruktażowe klipy, dzięki jakim możemy się czegoś nauczyć, identycznie zresztą kursy i warsztaty.
Już na tego typu przykładach widać, że youtube jest medium służącym do rozrywki, jak i pracy. Nie ma w tym nic złego, no chyba, że rozrywka będzie ważniejsza niż praca, to w takiej sytuacji oglądanie “śmiesznych kotków” będzie rzeczywiście stratą czasu.

osoba

Autor: iStock
Źródło: iStock
youtube

Autor: Florian Stangl
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej istotne więc, żeby właściwie, rozsądnie, z głową korzystać z tego typu stron, bo w takiej sytuacji odniesiemy tylko korzyści. Rozrywka jak najbardziej, ale nie za długo, bo będzie to bez sensu.

Jeżeli nie chcesz, aby umknęły Ci inne tego rodzaju wiadomości odnoszące się do omawianego tu tematu, to kliknij i więcej zobaczysz w treści (https://safespace.pl/nasza-oferta/).

W tym względzie youtube oferuje korzyści, jak i zabiera czas, a jedynie od nas zależy, z czego będziemy korzystać.

Problemem więc nie jest samo medium, co nasze wybory, które nie zawsze podyktowane są realnymi potrzebami. Korzystnie o tym pamiętać, jak demonizujemy miejsca w sieci, jakie same w sobie nie mogą być recenzowane negatywnie.

, , , ,

Related posts

Telewizja fabryczna CCTV jako system służący do osłony mienia

Telewizja fabryczna jest to system służący do kontroli wizyjnej za pomocą aparatów video podłączonych do rejestratorów obrazu oraz monitorów.
Inne nierzadko spotkane nazwy systemów telewizorni przemysłowej to np. telewizja dozorowa czy też nadzorowanie wizyjny.

Reklamowanie się w autobusach linii 28

Każdy już pojął, że reklama jest dźwignią handlu. Codziennie ze wszystkich stron jesteśmy wręcz zasypywani różnego typu reklamami. Kiedy odpalamy rano telewizor. Kiedy mkniemy do pracy samochodem i słuchamy radia. Nawet, gdy decydujemy się wyruszyć do pracy autobusem, nie dość, że w drodze na przystanek możemy zauważyć wiele reklam, to jeszcze na wiacie przystanku zauważymy kolejną reklamę. A do tego dochodzą jeszcze reklamy w samym autobusie.

Nowoczesny styl zegarków naręcznych najczęściej rozpoznawanych twórców

Pierwsza historyczna adnotacja o zegarkach na rękę pochodzi z roku 1880 kiedy to korporacja GP rozpoczęła produkcję takich zegarków dla oficerów niemieckiej armii. Natomiast oficjalna data przydzielona jest na rok 1919. Przypuszczalnie to data początkowej pół seryjnej twórczości. Ponadto nowinką jest to, ze początki zegarków na rękę zawdzięczamy paniom. Dokładnie motywacją do wytworzenia takiego nowatorskiego produktu stała się biżuteria ubierana przez panie.

Latest posts

Płytki wyborne do każdego rodzaju pomieszczenia w mieszkaniu

Jeżeli masz chęć wyselekcjonować do swojego mieszkania odpowiednie płytki musisz mieć na uwadze, iż współcześnie na rynku jest ogromny dobór, co sprawia, że często trudno zdecydować nam się na stosowny rodzaj glazury. Płytki różnią się od siebie formatem, formą, kolorem i strukturą, co sprawia, że do każdego miejsca należy wybrać ich odmienny rodzaj. Wszystkie płytki podłogowe muszą jednakże wyróżniać się odpornością na eksploatację, a także nie mogą bardzo łatwo się wycierać. Jeśli będą one odporne, wówczas to będą nam służyć przez wiele lat i nie będziemy musieć się kłopotać, iż przy najmniejszym uderzeniu ulegną one unicestwieniu.

Części zamienne do sprzętu AGD – piloty do tv różnorodnych marek

Mnóstwo z nas ma w swoim domu rozmaite sprzęty RTV i AGD, w większości domów znajduje się choćby telewizor. Telewizor jest niesłychanie użytecznym oraz niezmiernie praktycznym wyposażeniem, dzięki niemu mamy dojście do świeżych informacji z kraju oraz świata, możemy także oglądać swoje ukochane filmy, seriale, programy przyrodnicze bądź także muzyczne. Oglądanie telewizji zezwala nam się odprężyć czy zrelaksować, jest to także skuteczna i niesłychanie modna forma rozrywki.

Który typ drzwi warto wybrać do naszego domu?

Własny dom jednorodzinny to na pewno marzenie dużej części z nas. Jest to bowiem spełnienie naszych wszystkich oczekiwań co do posiadania kompletnej niezależności oraz autonomii w życiu. Jesteśmy zobowiązani jednakże odnotować, że jego zbudowanie jest zadaniem niebywale ciężkim. Z jednej strony naszym najogromniejszym kłopotem może okazać się zdobycie wystarczających środków pieniężnych na każde działania.

Palenie tytoniu i możliwe zamienniki

Obecnie zjawisko uzależnienia od wyrobów tytoniowych jest prawdziwym niebezpieczeństwem. W wielu grupach przykładowo zawodowych widać tendencję, że jest więcej osób palących niż niepalących. Jest to bardzo niepokojące gdy zwróci się uwagę na szkodliwość tego rodzaju środków.