Która folia dla twojego telefonu będzie najlepsza?

Panuje przekonanie, że w rzeczywistości każda folia się różni. Czy to fakt? Oto popularne typy folii na ekran.
Tego typu akcesoria na komórkę, jak folia są w istocie konieczne. Jeżeli każdego dnia nosisz swój smartphone w kieszeni, jego ekran narażony jest na uszkodzenia i porysowanie.

akcesoria na komórkę

Autor: Microsoft
Źródło: Microsoft

Żeby temu zapobiegać, wypadałoby sprawić sobie tego typu gadżet jak folia na telefon czy etui (folia na telefon). Fałszem jest, że folia może zniszczyć ekran, obniża reakcje na dotykanie oraz niszczy wrażenia wizualne. W rzeczywistości folia jest w stanie ochronić każdego smartphona przed dużą ilością nieładnych zarysowań – to one psują jego design.
Na rynku dostępne są dwa rodzaje folii – wersja tradycyjna z klejem na bazie akrylu oraz silikonowe. Jeżeli chodzi o folie mające klej akrylowy, to są one popularne od kilku lat i mają rzesze swoich zwolenników (szeroki wybór zobacz online) . Tego typu akcesoria na komórkę jak wykonana z akrylu folia pomału znikają z rynku. Jeśli już odnajdziemy tego typu folię, będzie ona w większym stopniu współczesna oraz dostosowana do obecnych urządzeń.
Salon, BB Magnolia Apartments

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments
Dzisiaj częściej polecana jest folia na telefon, którą często określa się bezklejową. Prawdę mówiąc, to folia z silikonu – i to właśnie silikon pełni rolę kleju. Folie bezklejowe to takie, które nie posiadają go, jednakże silnie przytwierdzone są do ekranu – nie działają na niego jednak bezpośrednio.
Zaparkowane samochody na parkingu

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie pozytywy posiada folia na telefon? Jeżeli jest właściwie naklejona (nie da się zobaczyć pęcherzyków powietrza), to praktycznie jest nie do zauważenia. Chociaż jest doklejona do wyświetlacza, to nie pomniejsza jego czułości na dotykanie i nie ma wpływu na jego funkcjonalność. Jeżeli folia posiada już kilka lat i jest mocno porysowana, wystarczy wymienić ją na nową. Folię można potraktować jako stałe zabezpieczenie ekranu lub chwilowe rozwiązanie – w obu funkcjach sprawdza się idealnie.

Słabym punktem jest to, że czasem folię trudno nakleić, potrzeba niezwykłej precyzji, wytrwałości oraz zwinnych palców.
Choć producenci telefonów starają się, aby ich produkty były bardziej wytrzymałe, to opłaca się zakupić folię ochronną.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej wiadomości na opisywany temat, wejdź tu, to naprawdę świetne omówienie tego zagadnienia.

Dzięki niej ekran naszego telefonu będzie zabezpieczony i nie zarysuje się nawet podczas trudnych sytuacji.

, ,

Related posts

Dowiadujmy się co jest najlepsze

Jeśli chcemy inwestować swoje finanse w jakiś sprzęt, to najwspanialej zadziałamy, jeśli w pierwszej kolejności sprawdzimy, który z przedstawianych urządzeń jest tym najwspanialszym, dzięki któremu będziemy mieli okazję się cieszyć z nieprawdopodobnych odczuć i który jednocześnie będzie w stanie przez sporo lat nienagannie nam służyć.

Agencja filmowa Katowice zajmuje się różnymi wariantami filmów

Potrzeba się namyślić, jaki typ filmiku pragniemy nagrać i co konkretnie powinien on ukazywać. Następnie musimy przyjąć kogoś, kto się takimi rzeczami zajmuje na co dzień, tak abyśmy posiadali pewność, że efekt całkowity będzie się prezentował dokładnie tak, jak to sobie planowaliśmy.

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

Obecnie zdecydowanie więcej imprez masowych odbywa się poza wielkimi arenami, halami, bądź salami koncertowymi. Ludzie w czasie wczasów lubią imprezy plenerowe, gdzie przestrzeń w żaden sposób nie jest ograniczona. Oczywiście jest to kolosalne przedsięwzięcie, ponieważ firmy przygotowujące tego rodzaju imprezy muszą zadbać o wszelkie szczegóły.

Latest posts

Dotacje na lokale nie pomagają

Państwo co kilka lat wprowadza programy, które mają pomóc w kupieniu nieruchomości. Codziennie mnóstwo osób stara się o swoje mieszkanie. Obecnie program Mieszkania dla Młodych przeznaczony jest wyłącznie dla ludzi mających zdolność kredytową. Niestety rząd nie pomógł większości.

Jakie elementy wyposażenie winy mieć popularne współcześnie inteligentne domy?

W danym czasie w każdym aspekcie życia się stawia na wygodę. Z tego powodu się tworzy mnóstwo użytecznych rzeczy, które pomagają w codziennych obowiązkach.

O ergonomii koniecznie trzeba pamiętać w szczególności przy wyposażaniu kuchni oraz łazienki. W danym czasie techniczne osiągnięcia pomagają multum uciążliwych prac zautomatyzować.

Intrygujący artykuł finansowy na rynku – mbiznes konto

Na rynku finansowym ciągle pojawiają się różnorodne nowe artykuły finansowe. Jednym z nich jest współczesne, pomysłowe mbiznes konto ofiarowane dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe z reguły trochę odróżniają się od kont osobistych, albowiem są one dobrane do potrzeb działalności gospodarczych i firm.

Komfort i oszczędność miejsca, czyli funkcjonalne i stylowe schody strychowe

Zdarzają się momenty w naszym życiu kiedy kierujemy się nie tyle modą, ale także funkcjonalnością. Np. gdy w budynku ostatnia kondygnacja zaplanowana jest na przestrzeń użytkową, a nie chcemy zbytecznie przeznaczać większej sumy pieniędzy na schody z drewna. Wówczas wyśmienitym wyborem będzie montaż rozkładanych schodów, zamiast schodów stałych.