Która folia dla twojego telefonu będzie najlepsza?

Panuje przekonanie, że w rzeczywistości każda folia się różni. Czy to fakt? Oto popularne typy folii na ekran.
Tego typu akcesoria na komórkę, jak folia są w istocie konieczne. Jeżeli każdego dnia nosisz swój smartphone w kieszeni, jego ekran narażony jest na uszkodzenia i porysowanie.

akcesoria na komórkę

Autor: Microsoft
Źródło: Microsoft

Żeby temu zapobiegać, wypadałoby sprawić sobie tego typu gadżet jak folia na telefon czy etui (folia na telefon). Fałszem jest, że folia może zniszczyć ekran, obniża reakcje na dotykanie oraz niszczy wrażenia wizualne. W rzeczywistości folia jest w stanie ochronić każdego smartphona przed dużą ilością nieładnych zarysowań – to one psują jego design.
Na rynku dostępne są dwa rodzaje folii – wersja tradycyjna z klejem na bazie akrylu oraz silikonowe. Jeżeli chodzi o folie mające klej akrylowy, to są one popularne od kilku lat i mają rzesze swoich zwolenników (szeroki wybór zobacz online) . Tego typu akcesoria na komórkę jak wykonana z akrylu folia pomału znikają z rynku. Jeśli już odnajdziemy tego typu folię, będzie ona w większym stopniu współczesna oraz dostosowana do obecnych urządzeń.
Salon, BB Magnolia Apartments

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments
Dzisiaj częściej polecana jest folia na telefon, którą często określa się bezklejową. Prawdę mówiąc, to folia z silikonu – i to właśnie silikon pełni rolę kleju. Folie bezklejowe to takie, które nie posiadają go, jednakże silnie przytwierdzone są do ekranu – nie działają na niego jednak bezpośrednio.
Zaparkowane samochody na parkingu

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie pozytywy posiada folia na telefon? Jeżeli jest właściwie naklejona (nie da się zobaczyć pęcherzyków powietrza), to praktycznie jest nie do zauważenia. Chociaż jest doklejona do wyświetlacza, to nie pomniejsza jego czułości na dotykanie i nie ma wpływu na jego funkcjonalność. Jeżeli folia posiada już kilka lat i jest mocno porysowana, wystarczy wymienić ją na nową. Folię można potraktować jako stałe zabezpieczenie ekranu lub chwilowe rozwiązanie – w obu funkcjach sprawdza się idealnie.

Słabym punktem jest to, że czasem folię trudno nakleić, potrzeba niezwykłej precyzji, wytrwałości oraz zwinnych palców.
Choć producenci telefonów starają się, aby ich produkty były bardziej wytrzymałe, to opłaca się zakupić folię ochronną.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej wiadomości na opisywany temat, wejdź tu, to naprawdę świetne omówienie tego zagadnienia.

Dzięki niej ekran naszego telefonu będzie zabezpieczony i nie zarysuje się nawet podczas trudnych sytuacji.

, ,

Related posts

Rozwiązania z górnej półki od firmy

Dzięki dobraniu przez producenta mnogości nowoczesnych rozwiązań najnowsze rozwiązania rekomendowane są przez kupujących w tak znacznym stopniu. Rewelacyjny poziom dawanych obecnie do dyspozycji możliwości jest zadziwiający, natomiast prezentowane wśród nowych propozycji procesory idealne wpasowują się w obecnie stawiane przez samych klientów na rynku kryteria. To właśnie systematyczne analizowanie kryteriów jest prostą drogą do sukcesu. Marka może się pochwalić wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

W jaki sposób wybrać laptop? Który będzie idealny?

Jeden notebook nie jest równy drugiemu. Już na etapie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się doniosłe pytania: którego laptopa nabyć?
Jedno z najczęstszych pytań, które pada podczas wyboru laptopa, tyczy się operacyjnego systemu.

Latest posts

Czym w praktyce może zajmować się przemysł elektromaszynowy?

Jeżeli nie masz pewności, jakimi pracami w rzeczywistości mogą zajmować się firmy działające w ramach przemysłu elektromaszynowego, to warto wiedzieć, że jest to taka gałąź gospodarki, która obejmuje szeroki zakres różnego rodzaju działań.

Ciekawy sposób na odchudzanie za pomocą lasera

Podczas przeprowadzania co poniektórych kuracji odchudzających, wykorzystuje się czasem technologię zimnego lasera, który zmniejsza cellulIT oraz tkankę tłuszczową.
Jego działanie jest oparte na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych oraz na rozbijaniu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.