Jakie parametry powinny mieć telefony używane do pracy w niekorzystnych warunkach.

Obecnie oferowane smartfony i telefony wprawdzie cechują się naprawdę mocnymi parametrami i nowoczesnym wyglądem, ale są jednocześnie dość delikatne.

lampy

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie w przypadku niektórych modeli producenci się chwalą, że są bardzo odporne na wodę czy pył, lecz to przeważnie będzie tylko reklama, a przy jakiś problemach gwarancja nie obowiązuje.

Jeśli czytany artykuł kompletnie Cię wciągnął, to zobacz inny polecany serwis www (http://www.odlaikadoautomatyka.pl/selenium-poziom-srednio-zaawansowany/), który też posiada zbliżone informacje na opisywany temat.

Tak jest na przykład w przypadku nowego promowanego smartfona znanej firmy, w spotach reklamowych każdy słyszy że jest to telefon wodoodporny, ale przy zalaniu urządzenie naprawione nie będzie. Następną bolączką współczesnych smartfonów jest spora podatność na uszkodzenia mechaniczne, upadek nawet z kilkunastu centymetrów niejednokrotnie może się zakończyć pękniętą szybką i koniecznością jej kosztownej wymiany.

W sklepach można na szczęście trafić na aparaty, jakie służą do specjalnych zadań, i pod takim kątem zostały też zaprojektowane. Taki telefon do pracy musi być odporny na sporo niesprzyjających czynników, które go mogą spotkać, czyli kurz, wodę czy upadek z większej wysokości. Już samo spojrzenie na takie urządzenia daje gwarancję co do ich zastosowania – mają one wzmocnione, solidne obudowy, często dwukrotnie grubsze od zwykłych modeli. Poza tym posiadają ekrany ze specjalnego szkła, odpornego na rysy, a także zamykane szczelnie wszystkie wejścia i porty.

Przeważnie specyfikacja tego typu urządzeń nie jest jakaś rewelacyjna, ale też nie tego się od nich oczekuje, z mniej wymagającymi Aplikacjami bez żadnego problemu dadzą sobie radę.

, , ,

Related posts

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.

Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na kamerowany, bądź fotografowany cel.
Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy posiada gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.

PROD19

Kiedy chcemy kupić nowy komputer zastanawiamy się czy wybrać komputer stacjonarny, komputer osobisty czy może notebooka. Najczęściej późniejszy wybór jest pomiędzy tymi dwoma ostatnimi możliwościami. Jeżeli chodzi o laptopy, to faktycznie jest ich sporo. Musimy sporo się nagłowić w czasie wybierania, ale najsensowniejsza będzie sprawdzona firma Samsung Laptopy, tej firmy to naprawdę dobry wybór. Nie można do niczego się przyczepić.

Co zrobić, gdy nasz komputer zaczyna się psuć? Czy opłaca się wtedy udać się do serwisu?

Przychodzi taki czas, że każdy sprzęt elektroniczny odmawia posłuszeństwa, najgorzej gdy dzieje się to w najbardziej niedogodnym czasie, wtedy gdy jest nam najbardziej potrzebny. Obecnie na miano tego typu niezbędnego, acz awaryjnego sprzętu zasługuje komputer. Korzysta z niego sporo osób, jest potrzebnej w każdej dziedzinie, używamy go w domach, na całym świecie w wielu miejscach palą się monitory, na których wyświetlają się mniej lub bardziej ważne informacje.

Niedawno miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najlepiej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo serca w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.

Latest posts

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.
Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Indywidualny charakter mieszkania

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i własne potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli nieskrępowani. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne wyczucie piękna, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wnętrza mieszkalnego ma rodzina z wieloma dziećmi, osoby samotne, a inne młode małżeństwo, czy para z dzieckiem.

Dachówka ceramiczna

Normą w technologii budowlanej jest już dachówka ceramiczna, która ma kilka rodzajów: karpiówka, z zakończeniem np. owalnym, jest płaska, esówka w kształcie „S” i mniszka wygięta rogami do góry. To logiczne, że zwykła dachówka ma pomarańczowy kolor, ale angobowanie pozwala ten kolor zmodyfikować.

Telefony komórkowe opanowały nas całkowicie

Nie znajdziemy osoby, która nie byłaby w posiadaniu takiego aparatu. Są to gadżety rzeczywiście przydatne i większość z nas nie wychodzi z domu bez nich.
Kłopot zaczyna się wówczas, gdy idziemy do pracy.