Czy dobrze zainwestować w marketing mobilny? Jak się to prezentuje? Jakie są z tego korzyści?

Już parę lat temu ogłaszano, iż Internet wyprze w obszarze reklamy media tradycyjne. Dzisiaj widzimy, iż to były prawdziwe przypuszczenia, ponieważ firmy wydają średnio aż 20% swojego budżetu reklamowego w internecie, a niektóre przeznaczają tam nawet wszystkie swoje środki.

Niektórzy więc pytają, czy identyczna sytuacja będzie w obszarze mobilnej reklamy? Na pewno tak, gdyż marketing mobilny jest z punktu widzenia firm coraz bardziej ciekawy. Obecnie już ponad połowa trzydzieści procent Polaków posiada smartfony, a dodatkowo stanowią one aż dziewięćdziesiąt pięć procent aktualnej oferty operatorów. A jeśli uświadomimy sobie, że co pewien czas zmieniamy komórkę, to błyskawicznie zrozumiemy, że powszechność smartfonów to tylko kwestia czasu.
naprawy

Autor: SEBO
Źródło: SEBO
W tym względzie tworzenie aplikacji mobilnych najlepiej rozpocząć już dzisiaj, ponieważ czym szybciej to zrobimy, tym bardziej będziemy mogli skorzystać z tego w przyszłości. Mobilny marketing jest bardzo efektywny, ponieważ aż dziewięć na dziesięć poszukiwań z użyciem kanałów mobilnych prowadzi do kolejnych akcji użytkownika, już 70% w ciągu pierwszej godziny – .
tworzenie aplikacji mobilnych

Autor: Simeon Berg
Źródło: http://www.flickr.com
To wszystkie pochodzi z charakterystyki takich urządzeń mobilnych, najbardziej często więc posiadamy je przy sobie i korzystamy z nich wtedy, jak po prostu tego potrzebujemy, a nie wtedy, jak jest do nich dostęp (tak jest w w sytuacji z PC) – nie pomiń sii.pl.

Jak więc widać aplikacje mobilne dla firm to dziś coś normalnego, chociaż nie każdy jest do tego przekonany.

Jeśli poszukujesz pokrewnych informacji na prezentowany wątek, to śmiało sprawdź to unikalne źródło (http://www.sklep.doko.pl/pl/c/Elektronarzedzia/319) – ono również okaże się godne Twojej uwagi.

Jednocześnie dane udowadniają, iż coraz chętniej korzystamy z tych narzędzi, więc warto w nie inwestować.

, , ,

Related posts

Latest posts

Typy wewnętrznych drzwi

Na co dzień właściwie ich nie dostrzegamy. Są nieodłącznym elementem naszej codzienności jak też towarzyszą nam w każdej podróży, nawet gdy to wyłącznie kurs pomiędzy kuchnią a umywalnią.
Właściwie dobrane wewnętrzne skrzydła "wtapiają się" w aranżację naszego otoczenia, tak że nie zwracają na siebie atencji, a równolegle są doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.