Zabudowa pod schodami – na temat oszczędzenia przestrzeni w domu

Przestrzeń zaraz pod klatką schodową bywa bardzo zawiła i niefunkcjonalna w aranżacji – mamy do czynienia z sporym skosem, nie bardzo jest co pod nim postawić, zbiera się tam brud. Dobrą inicjatywą może być jej zabudowanie.

Schody

Autor: Brian Moloney
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od tego, czy posiadamy domem z podpiwniczeniem, czy bez, możemy wymyślić , co będziemy przetrzymywać w zabudowanej części. My przedstawiamy trzy opcje: przydomową spiżarnię z domowymi smakołykami, szafę i regały na książki. Przestrzeń pod schodami to skuteczna metoda na oszczędzenie przestrzeni.

Gdy nie dysponujemy piwnicą, problemem może być wyrządzić nam przechowywanie przetworów, które rok rocznie robimy wykonujemy na zimę. Rewelacyjnym pomysłem jest wtedy zabudowanie schodów półkami, na których ustawimy rozłożymy słoiki. Nie jest to pomysł skomplikowany – wystarczy wymierzyć półki, kupić także podpórki, i wszelkie śruby do ich mocowania . Gdy już odpowiednio poustawiamy środek, pozostaje nam podbudować drzwiczkami ściankę, która odizoluje od korytarza. Warto skorzystać z podpowiedzi fachowców – spiżarka będzie wyglądała wtedy mistrzowsko .

Przejdź na następną witrynę – w niej oczekuje na Ciebie kompleksowy tekst nowego działu. Opracowaliśmy go dla Ciebie z radością.

Do przygotowania drzwiczek polecamy naturalne drewno – elegancko prezentują się fronty z orzecha, czy dębu.

Szafa pod wymiar może być kolejnym nietuzinkowym rozwiązaniem. Musimy jedynie namyślić się, jakiego rodzaju odzienie będziemy w niej przechowywać magazynować .

Jeśli myślisz, że ten artykuł jest ciekawy, sprawdź na witrynie analogiczne informacje – z pewnością równie będą dla Ciebie interesujące.

Na dole można z powodzeniem trzymać obuwie sezonowe, a resztę miejsca umeblować tak, by znalazło się miejsce zarówno na męskie koszule, jak i kreacje pani domu. Można wstawić weń też kilka szuflad na czapki, rękawiczki i inne elementy zimowego odzienia.

Ostatnia z możliwości do wybrania to przygotowanie domowej biblioteczki. Zabudowujemy wolną przestrzeń głębokimi regałami, na których układamy książki i inne bibeloty, które mamy w naszym domu. U dołu można zrobić przygotować zamykane szafki, w których będziemy trzymać odkurzacz i inne sprzęty aparatury służące nam do utrzymania porządku.

Related posts

Latest posts

Czym są serwery oraz jakie istotne funkcje pełnią w dzisiejszych czasach?

Serwery są to programy, które wykonują różnego rodzaju usługi na rzecz innych programów, korzystają one przeważnie z innych komputerów, które są połączone w sieć. Serwerem zdoła zostać zwykły komputer, chociaż o ile chce się spożytkować całe i kompletne możliwości serwera to bezsprzecznie powinno się jednak wykorzystywać machiny specjalnie do tego przeznaczone.

Poszukujesz wspaniałego miasta do życia? Wybierz piękną Łódź

Niezwykle często mówi się o tym, że małe miasteczka nie posiadają mimo wszystko żadnych szans na normalne życie. Trudno w nich o pracę, a i wyszukanie mieszkania niemalże graniczy z cudem. Dlatego sporo osób zastanawia się nad przeprowadzką do potężniejszego miasta. Pośród modnych kierunków można wyszukać Łódź – miasto w którym z łatwością znajdziemy dla siebie pracę.

Wykorzystanie stali

Kiedyś w budownictwie stosowano tylko kilka podstawowych materiałów budulcowych – cegłę, beton oraz stal. Od tego czasu powstało dużą liczbę innych, nowoczesnych i powszechnie używanych materiałów, odznaczających się pewnymi właściwościami. Wszystkie te, używane od dawna materiały uległy jednak rozwojowi i dostosowały się do potrzeb nowoczesnego rynku budowlanego. Dobrym przykładem
takiej adaptacji może być stal plastyczna. Obecnie na rynku działa parę przedsiębiorstw trudniących się produkowaniem części ze stali plastycznej, a tworzywo to znalazło swoje zastosowanie także w odmiennych dziedzinach. Przykładem może być firma Domex, zajmująca się produkowaniem wszelkiego rodzaju armatury z takiego materiału.

Rozwiązania szyte na miarę – bramy ogrodzenia Warszawa

Mówiąc o rozwiązaniach takich jak bramy ogrodzenia warszawa może się pochwalić wyjątkowo dopracowanym asortymentem. Wybór opcji jest zaskakująco interesujący, więc warto zdać się na oferty pochodzące prosto od specjalistów.

Kabina prysznicowa w łazience

Trendy w urządzaniu mieszkań zmieniają się właściwie tak samo szybko co trendy w ubiorach. Oczywiście, nie oznacza to, że raz do roku powinniśmy robić remont w łazience, żeby być na topie. Byłoby to po pierwsze niezwykle drogie, po drugie niezwykle uciążliwe. Chyba nikt nie lubi remontowania mieszkania. Wystarczy jednak urządzić łazienkę w zgodzie z trendami i zapewnić sobie opcję zmiany wystroju w prosty sposób, przykładowo zmieniając dekoracyjne dodatki.

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*