W jaki sposób ozdobić dom za pomocą drabiny? To banalne – sprawdź!

Tydzień pisała do mnie koleżanka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedząc, że piszę bloga na ten temat chciała spytać się o radę. Planuje bowiem wybór drabiny z drewna do domu.

Zdziwiła mnie bardzo takim koncepcją na aranżację pomieszczenia. Jako, że nie przepadam za sytuacją gdy ktoś wie coś o czym nie miałam pojęcia – szczególnie gdy chodzi o wnętrzarstwo, dzięki temu postanowiłam zgłębić temat. Sporo oryginalnych koncepcji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z postarzaną drabiną z drewna znalazłam w Internecie – poznaj tutaj. Byłam mega zaskoczona, a pomysły bardzo fajnie wyglądały. Mam pomysł również postawienie takiej drabinki u siebie w przedpokoju.

Jeśli niezwykle emocjonuje Cię podnoszona w tym miejscu sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie omawiającym pokrewne tematy.

Może posłużyć za fajny wieszak, lub półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny drewnianej jest jednak zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Rewelacyjna koncepcja! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, możemy podwiesić u góry, patelnie czy chochle. Tym samym te bibeloty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Takie cudo zakupimy w każdym hipermarkecie z meblami czy narzędziami. Jednak zalecamy także odwiedzić pchle targi, albo poszukać znajomego, czy nie posiada jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją wyczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć barwną farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję – więcej zobacz na .

Jeżeli sądzisz, że znajdziesz ciekawe treści w sieci, to przejdź (https://mojekrzesla.pl/na-produkcje.html) do omawianego problemu oraz kliknij w link znajdujący się tu.

Drewnianą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z wnętrz.

, , , ,

Related posts

Led w codzienności

Jeśli chodzi o żarówki ledowe, to potrzeba do nich przejściówek. Przejściówki, czyli adapter led dają możliwość na wkręcenie żarówki ledowej do zwykłego żyrandola. Cóż żarówki ledowe mają inne końcówki, które uniemożliwiają bezpośrednio włożenie ich do naszych żyrandoli. Z tego powodu wynika konieczność zakupienia adapteru led. Musimy pamiętać przy zakupach, że mamy różne przejściówki do różnych żarówek ledowych. Chociaż początkowo może się to wydawać skomplikowane, to nie ma w tym zbyt dużej filozofii. Po prostu trzeba wiedzieć, jakich żarówek potrzebujemy, wtedy na sto procent w sklepie z oświetleniem dostaniemy przejściówki led. Adaptery ledowe są jedyną możliwością, dzięki której w naszych normalnych żyrandolach można wkręcić te świetne żarówki led.

Szkła zahartowane na wszystko

Nie raz stłukliśmy jakąś szklaneczkę. Pewnie i jakiś talerz wyślizgnął nam się z dłoni. Poza tym od maleńkości piliśmy napoje w kubku, bo szklanki są delikatne. Dziecko albo rozbije albo, co gorsza ugryzie i będzie nieszczęście. Jeżeli więc słyszymy pytanie, jakie jest szkło? Na pewno wiele ludzi powie, że delikatne.

Kamień dekoracyjny ma szansę wiele zmienić

Czy należy zastosować kamień dekoracyjny?

Chcąc mieć pewność, że podczas budowania domku wszystko będzie zrobione na odpowiednim poziomie i będzie się wspaniale prezentowało, musimy sprawdzić, z czego mamy szansę korzystać oraz co powinniśmy zastosować.

Modne gadżety, fototapety w trakcie planowania oraz aranżacji wnętrza.

Promienie słońca, ciepłe powietrze, wiosenna pogoda sprawiają, iż obywatele budzą się z zimowego lenistwa, a co za tym idzie, zaczynają myśleć o różnych remontach czy renowacjach. Domy, mieszkania czy chociażby altany co pewien czas wymagają odnowienia, które nie zawsze kończy się na prostym malowaniu ścian.

Latest posts

Perspektywa realności jest zależna od miejsca zamieszkania. To niezaprzeczalny fakt, a często i nie brany pod uwagę

Zabawne jest to, jak jak bardzo może się różnić nasza perspektywa zależnieod miejsca w którym mieszkamy.
Mieszkańcy dużych miast, starsi i młodsi funkcjonująnieco odmiennie niż ludzie mieszkający na wsi. To raczej normalne zjawisko, ale bardziej zastanawiające jest to, że mieszkańcy dużych miast marzą o tym, aby wyprowadzić się na wieś, i odwrotnie, mieszkańcy wsi z zazdrością patrzą na tych, co mieszkają w mieście szeregu możliwości.

Płytki wyborne do każdego rodzaju pomieszczenia w mieszkaniu

Jeżeli masz chęć wyselekcjonować do swojego mieszkania odpowiednie płytki musisz mieć na uwadze, iż współcześnie na rynku jest ogromny dobór, co sprawia, że często trudno zdecydować nam się na stosowny rodzaj glazury. Płytki różnią się od siebie formatem, formą, kolorem i strukturą, co sprawia, że do każdego miejsca należy wybrać ich odmienny rodzaj. Wszystkie płytki podłogowe muszą jednakże wyróżniać się odpornością na eksploatację, a także nie mogą bardzo łatwo się wycierać. Jeśli będą one odporne, wówczas to będą nam służyć przez wiele lat i nie będziemy musieć się kłopotać, iż przy najmniejszym uderzeniu ulegną one unicestwieniu.