Karta hotelowa, która zastąpiła nie tylko klucz, ale wszystkie urządzenia elektryczne

Czy pamiętacie jeszcze, iż dekadę temu ludzie zachwycali się kartami mieszczącymi 20 piosenek? Prawda, iż zdaje się jakoby było to wieki temu? Dzisiaj produkowane są karty o pamięci 64 GB, twarde dyski o pojemności 1000 TB, zaś my chcielibyśmy omówić inną kwestię.

Pewna firma wprowadziła na rynek nowatorski system, który automatyzuje pracę urządzeń w hotelu, zaś wszystko oparte jest na…karcie hotelowej.
karta hotelowa

Autor: Ospel
Źródło: Ospel
Wprowadzona technologia opiera się w głównej mierze na bezprzewodowym łączu karta hotelowa-odbiornik pokojowy (o kartach hotelowych). Nowatorski system nie tylko otworzy drzwi, kiedy do czujnika zbliżona zostanie karta, lecz także na bieżąco będzie informować gdzie w pomieszczeniu znajduje się właściciel karty. Dzięki temu, pracownicy hotelu będą mieli szansę szybciej działać, jeśli ktoś straci przytomność. Specjalne urządzenie, jakie będzie połączone z systemem hotelowym, może posiadać różne funkcje. Najbardziej rozbudowane wersje będą oferować funkcje: otwierania i zamykania pokoju gościa, włączenia światła na powitanie, wyświetlenie statusu („proszę nie przeszkadzać” albo „proszę o posprzątanie), podłączenia wybranych obwodów elektrycznych i klimatyzacji, kontroli opuszczenia żaluzji i otwarcia i zamknięcia okien. Prawda, iż jest to niesamowity system, jaki pozwala gościom praktycznie w pełni spersonalizować funkcje pokoju wedle prywatnych zwyczajów. Goście przez kartę ustalić kiedy system powinien włączyć ogrzewanie, zamknąć rolety. System rozpoznaje także jakiej karty użyto, zatem żaden inny gość nie będzie miał możliwości wtargnąć do pokoju, w dodatku system od razu poinformuje obsługę o próbie włamania ( oferty, zobacz pod adresem ciekawych ofert na stronie temacie kart hotelowych). Wydaje się, iż jedyną wadą technologii będzie system hotelowy, który w chwili awarii…wyłączy wszystkie urządzenia w pomieszczeniach hotelowych.

Przyda Ci się kompleksowe opracowanie (http://oknagalio.pl/okna-pcv/schuco) powyższego tematu? W takim razie nie ociągaj się i przejdź do nowej strony. Tam oczekują na Ciebie bardzo drobiazgowe wpisy.

Ale trwają już prace nad usprawnieniem systemu tak, by urządzenia w pomieszczeniach działały również w trybie awaryjnym.

Dzisiaj przy pomocy jednej karty człowiek będzie mógł spersonalizować funkcje pokoju hotelowego pod własne potrzeby.

Odwiedź moje www (https://www.warynski.pl/blog/wynajem-czy-kupno-mieszkania-na-co-sie-zdecydowac/)! Tam czeka na Ciebie nowa fantastyczna dawka wiadomości na ciekawiący Cię temat. Po dużo szczegółów wejdź w poniższy podany link.

Karta hotelowa nie tylko zastąpi klucze, ale włączniki świateł, pilot do klimatyzacji, w gruncie rzeczy obsłuży wszystkie urządzenia oraz instalacje elektryczne.

, ,

Related posts

Latest posts

Typy wewnętrznych drzwi

Na co dzień właściwie ich nie dostrzegamy. Są nieodłącznym elementem naszej codzienności jak też towarzyszą nam w każdej podróży, nawet gdy to wyłącznie kurs pomiędzy kuchnią a umywalnią.
Właściwie dobrane wewnętrzne skrzydła "wtapiają się" w aranżację naszego otoczenia, tak że nie zwracają na siebie atencji, a równolegle są doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.