Coraz większy asortyment nowoczesnych dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

Dzisiaj na rynku pojawia się coraz większy wybór nowoczesnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje ogromnie wysokie parametry i zdumiewający, pomysłowy image zasługują na szczególną uwagę. Do takich z pewnością przynależy DJI Inspire 1, o którym śmiało można rzec, że zachwyca wszelką swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten posiada niezwykle bogate zaplecze techniczne i świetne wyposażenie. Proponuje stabilizację lotu, posiada wkomponowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie lub telemetrię lotu. Ewidentnie jest to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej współczesnych dronów na nowomodnym rynku. Na szczególną uwagę zasługuje również kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, jakie może zaobserwować materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta może wykonywać zdjęcia(polecamy zdjęcia z drona) bardzo wysokiej jakości, na domiar tego istnieje możność jej obrócenia o 360 stopni. Możemy także dobrać preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 ma faktycznie bardzo wyborne parametry, co oczywiście przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego nowoczesnego drona zapłacimy całkiem wiele. Niemniej jednak biorąc pod uwagę kapitalną jakość, dobre parametry oraz elegancki, dzisiejszy image – nabycie drona DJI Inspire 1 faktycznie się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, pożądane byłoby zapoznać się z propozycją akcesoriów, które też okażą się dla nas pożyteczne, na przykład współczesnych kamer i aparatów. Największą sławą cieszą się dziś nowomodne kamery oraz aparaty Gopro Hero. To świetne urządzenia cechujące się wspaniałą wydajnością oraz bardzo wyśmienitymi parametrami użytkowymi. Użytecznym urządzeniem zapewne okaże się fachowy gimbal do gopro, jaki cechuje się dobrym sporządzeniem i ogromnie wysoką jakością. Możesz go znaleźć m.in. tutaj: naszej ofercie. Ma wspaniałej jakości silniki i specjalizowany kontroler ofiarowany do kamer gopro.

, , ,

Related posts

Latest posts

Typy wewnętrznych drzwi

Na co dzień właściwie ich nie dostrzegamy. Są nieodłącznym elementem naszej codzienności jak też towarzyszą nam w każdej podróży, nawet gdy to wyłącznie kurs pomiędzy kuchnią a umywalnią.
Właściwie dobrane wewnętrzne skrzydła "wtapiają się" w aranżację naszego otoczenia, tak że nie zwracają na siebie atencji, a równolegle są doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.